با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت تعاملات دشوار: راه‌حل‌های تخصصی برای چالش‌های روزمره

دانلود و خرید کتاب مدیریت تعاملات دشوار: راه‌حل‌های تخصصی برای چالش‌های روزمره

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت تعاملات دشوار: راه‌حل‌های تخصصی برای چالش‌های روزمره  نوشته  بری راسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مدیریت تعاملات دشوار: راه‌حل‌های تخصصی برای چالش‌های روزمره

یکی از دردسرهای ناخوشایند روزانه در محیط کار، این است که با بدخلقی درگیر تبادل نظر یا گفتگویی ‌شویم ـ چه با رئیس‌تان باشد چه با یک همقطار، با یک کارمند، یا حتی با مشتری و یا سرمایه‌گذار. همه‌ی ما مایلیم که از چنین درگیری‌های دشواری اجتناب کنیم، همانطور که مایلیم از گرفتاری‌های ناخوشایند دیگر دوری گزینیم. چرا که نه؟ درگیری‌های سخت منجر به احساسات منفی نظیر؛ دلسردی، آزار و خشم می‌شوند. در چنین لحظاتی، ما در بین دیگران نیازمند امنیت، درک و تأثیرگذاری هستیم که محقق نمی‌شوند. ولی اغلب نادیده گرفتن این درگیری‌ها هم اوضاع را بدتر می‌کند. اگر به دشمنی و ظلم ـ که از عوامل اصلی برخوردهای خشن هستند ـ اعتنا نشود، می‌تواند انرژی شما را از بین برده، کارایی گروه را پایین بیاورد، و روابط محیط کار را تخریب کند. سوء تفاهم و برخورد، بخشی از طبیعت فعل و انفعالات بشری است. شرایطی که موجب بروز آنها می‌شود، برای افراد، فرصت‌هایی جهت یادگیری بیشتر در مورد خود و دیگران به وجود می‌آورد و آنچه به دست می‌آید سبب می‌گردد تا کار به شکل گروهی انجام پذیرد. تقریباً همیشه احتمال آن وجود دارد که دور و بر ما یک رابطه‌ی بین فردی محکم شکل بگیرد که حتی روابط کلی را هم تقویت کند. گرچه ممکن است چنین چیزی خواب و خیال به نظر رسد. ولی روی هم رفته ما موجودات اجتماعی هستیم. می‌خواهیم زندگی طولانی داشته باشیم و بگذاریم دیگران نیز داشته باشند. و زمانی که به آرمان‌های والاتر خود می‌اندیشیم هم می‌خواهیم به دیگران کمک کنیم. بله، واقعاً این کار را می‌کنیم! با یاد گرفتن اینکه در مسیر خود در لابه‌لای تعاملات دشوار مانور دهیم، صاحب خودآگاهی و مهارت می‌شویم. به علاوه شهامت هم به دست می‌آوریم. تسهیل مکالمات ـ از نقطه‌ی درگیری به سمت ارتباط ـ تمرین می‌خواهد. این کتاب، چگونگی آن را به شما نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۶۲۸
۱۳۹۴/۱۰/۱۸

ارتباط با افراد خانواده دوستان همکاران و مدیران همیشه ساده نیست . بعضا رابطه ها چنان دچار پیچیدگی و تناقض می شود که مدت مدیدی فکر ما را مشغول می کند . این کتاب راه برون رفت از این وضعیت

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۰/۰۱
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۸۷۲۳-۴۵-۸
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۰/۰۱
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۸۷۲۳-۴۵-۸