با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود

دانلود و خرید کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود

پرورش صداقت و راست‌گویی در کودکان و نوجوانان

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود  نوشته  جولیا  کوک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود

جولیا کوک با هدف پرورش صداقت و راست‌گویی در کودکان و نوجوانان کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود را تالیف کرده است. ریحانه کرباسچیان و دکتر لیلا کاشانی وحید این اثر را به فارسی بازگردانده‌اند.


خلاصه کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود

جولیا کوک در کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود، داستان پسری به نام پیتر را روایت می‌کند که بیش‌تر وقت‌ها راست می‌گوید. اما گاهی برای آنکه فکر می‌کند با راست گفتن به دردسر می‌افتد، چیزهای غیر واقعی از خود می‌سازد و تحویل دیگران می‌دهد. اما درنهایت همین دروغ‌ها برای او دردسر درست می‌کنند. با این کتاب همراه شوید تا به اهمیت راست‌گویی پی ببرید.

خواندن کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود را به همه کودکان و نوجوانان پیشنهاد می‌کنیم؛ چرا که اهمیت صداقت و راستگویی را برای آنان آشکار می‌کند.

جملاتی از کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود

راستش گاهی اوقات اگر حقیقت را بگویم، به دردسر می‌افتم. برای همین، مجبور می‌شوم چیزهایی غیر واقعی از خودم بسازم و بگویم. خیلی وقت‌ها راحت‌تر است به مردم چیزی را بگویم که از شنیدن آن خوشحال می‌شوند. گاهی این دروغ گفتن‌ها من را ار دردسر دور می‌کند، اما فکر نکنید من دائم دروغ‌های کله‌گنده می‌گویم.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب وقتی راستش را نمی‌گویم چه طوفانی به‌پا می‌شود، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۲۰
شابکundefined
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۲۰