با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا

دانلود و خرید کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا  نوشته  رمضان عباس نژادورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا

کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا تالیف دکتر رمضان عباس‌نژاد ورزی است که در آن کوشیده شده است تا مسائل ساختمان داده را با جاوا حل نماید. این کتاب توسط انتشارات فن‌آوری نوین به چاپ رسیده است.


درباره کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا

ساختمان داده یکی از مباحث بسیار مهم در دروس مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر است. دکتر رمضان عباس‌نژاد ورزی کوشیده است تا در کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا، بتواند الگوریتم‌های مختلف ساختمان داده را پیاده‌سازی کند. این کتاب شامل ۷ فصل است. در فصل اول، تمرین‌های مربوط به مباحثی نظیر ساختار داده‌ها و الگوریتم‌های بازگشتی مطرح و حل شده است. در فصل دوم، مسائل مباحث مربوط به ماتریس‌های یک بعدی، دوبعددی و ماتریس‌های اسپارس پیاده‌سازی شده است. در فصل سوم، تمرین‌های مباحثی مانند صف‌ها و پشته‌ها حل شده و در فصل چهارم، مسائل لیست‌های پیوندی را پیاده‌سازی می‌کند. در فصل پنجم، تمرین‌های درخت‌ها و کاربردهای آن‌ها حل شده و فصل ششم، مسائل گراف‌ها و کاربردهای آن‌ها پیادهسازی شده است. در فصل هفتم، مسائل جست‌وجو و مرتب‌سازی پیاده‌سازی شده است.

خواندن کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر دانشجوی رشته‌های مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر هستید حتما تا به‌حال با مبحث ساختمان داده روبرو شده‌اید، با خواندن کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا می‌توانید الگوریتم‌های ساختمان داده را با جاوا پیاده‌سازی کنید. بنابراین خواندن کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا تالیف دکتر رمضان عباس‌نژاد ورزی را به‌شما پیشنهاد می‌کنیم.

فهرست کتاب حل مسائل ساختمان داده‌ها با جاوا

• ساختار داده‌ها و الگوریتم‌های بازگشتی

• آرایه‌ها و ماتریس‌ها

• صف‌ها و پشته‌ها

• لیست‌های پیوندی

• درخت‌ها و کاربردهای آن‌ها

• گراف‌ها و کاربرد آن‌ها

• جست‌وجو و مرتب‌سازی 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۷۲-۳۸-۱‬
دسته بندی
تعداد صفحات۲۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۸/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۷۲-۳۸-۱‬