با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زندگی‌نامه‌ی تصویری خلبان چارلز لیندبرگ

دانلود و خرید کتاب زندگی‌نامه‌ی تصویری خلبان چارلز لیندبرگ

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندگی‌نامه‌ی تصویری خلبان چارلز لیندبرگ  نوشته  مجید عاطفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زندگی‌نامه‌ی تصویری خلبان چارلز لیندبرگ

کتاب زندگینامه تصویری چارلز لیندبرگ​​​​​​​ از مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، برای آشنایی با بزرگان جهان است که توسط انتشارات آموزشی Saddleback تهیه و تولید شده است.

 نویسنده در این اثر قصد دارد از جنبه‌ای دیگر به زندگی چارلز لیندبرگ بپردازد. به بررسی اینکه زندگی او چگونه بود؟ برخورد او با دیگران چطور بود؟ و سایر اطلاعات ارزشمند دیگری که در مجموعه کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان خواهیم خواند.

چارلز لیندبرگ نخستین فردی است که با یک پرواز انفرادی و با استفاده از یک هواپیمای تک موتوره و بدون توقف از قاره آمریکا به قاره اروپا بر فراز اقیانوس اطلس پرواز کرد. این پرواز تاریخی در روزهای ۲۰و ۲۱ ماه می سال ۱۹۲۷میلادی انجام شد. ۳۳ساعت و ۲۱دقیقه زمان این پرواز بود. وی مسافتی ۵۸۰۰ کیلومتری و عرض ۳ هزار و ۶۰۰ مایلی اقیانوس اطلس را طی کرد و در بورژه پاریس به زمین نشست. چارلز لیندبرگ پس از این پرواز در سطح جهان بسیار مشهور شد.او چندین کتاب نیز در زمینه های مختلف همچون پرواز و زندگی نامه اش را از خود به یادگار گذاشته است. که مشهورترین کتاب وی به نام «ما» می باشد.

درباره کتاب زندگینامه تصویری چارلز لیندبرگ

از ویژگی‌های این مجموعه می‌توان به آهنگ حرکات تند و سریع و خواندن و درک سریع مطلب اشاره نمود.  کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، ما را به مرزهای جدید هدایت می‌کنند، اکتشاف‌های دانشمندان را دنبال می‌کنند، با بی‌عدالتی و پیش‌داوری‌ها می‌جنگند و مرزهای هنر و خلاقیت را در هم می‌شکند. کتاب‌های بیوگرافی تصویری بزرگان، همچنین آموزش مهارت‌های استنتاجی، توسعه شخصیت‌ها، دیالوگ، انتقال مفاهیم و نتیجه‌گیری را آموزش دهد. بیوگرافی تصویری بزرگان اگر در کلاس درس توسط معلمان فهمیم استفاده شود، یک هدف مداخله‌گر با موفقیت بی‌چون‌ و چرا برای خواننده کوشا را فراهم می‌کنند.

از دیگر ویژگی‌های برجسته این کتاب می‌توان به طراحی تصاویر با کیفیت بالا و شکل‌های کاملاً رنگی در کل کتاب اشاره نمود. همچنین گفتگوها و متون غیر تخیلی و واقعی با آهنگ حرکات سریع و آشنایی با شخصیت‌های نام‌آور و مشهور جهان را در تمامی صفحات می‌توان شاهد بود. مطمئناً مطالعه این مجموعه همگان و مخصوصاً دانش‌آموزان را به علم و زندگی بزرگان علاقه‌مند خواهد کرد.

خواندن کتاب زندگی‌نامه‌ی تصویری خلبان چارلز لیندبرگ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

نوجوانان و علاقه‌مندان به‌ بیوگرافی مشاهیر و همچنین ویژگی‌ها و اتفاقات تاریخی از مخاطبان اصلی این کتاب هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
نوع فایلPDF
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۹۳-۳۰-۶