با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!

دانلود و خرید کتاب اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!

۱۱۰ حکایت مدیریتی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!  نوشته  سعید آنالویی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!

نکات کلیدی از علم مدیریت و کسب‌وکار در قالب داستان‌هایی ساده و جذاب به قلم سعید آنالویی در کتابی با عنوان اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!، منتشر شده است.


درباره کتاب اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!

سعید آنالویی ۱۱۰ داستان را با هدف آشناسازی شما با تجارب مدیریتی در کسب‌وکار جمع‌آوری کرده و در کتابی با عنوان اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!، منتشر ساخته است. برخی از این داستان‌ها نکاتی را که تاکنون از آن‌ها غافل بوده‌اید را به شما یادآوری می‌کنند و به دانسته‌های شما عمق می‌بخشند. روایت‌های مطرح شده در این کتاب در واقع تجربه‌های نابی هستن که ما هر روز در زندگی روزمره خود با آن‌ها مواجه می‌شویم. حال این فرصت در اختیار شما قرار داده شده تا از این تجارب در زندگی شخصی خود به درستی استفاده کنید.

خواندن کتاب اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

مطالعه کتاب اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!، را به علاقمندان حکایت‌های فارسی به ویژه با مضامین مدیریتی پیشنهاد می‌کنیم.

جملاتی از کتاب اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!

از قول عبید زاکانی آورده‌اند که خواب دیدم قیامت شده است. هر قومی را داخل چاله‌ای عظیم انداخته و بر سر هر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‌ی ایرانیان. خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: عبید این چه حکایت است که بر ما ایرانی‌ها اعتماد کرده نگهبان نگمارده‌اند؟

گفت: می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله. خواستم بپرسم: اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند. نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یاد هندوستان کند خود ما بهتر از هر نگهبانی لنگش کشیم و به ته چاله باز گردانیم.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب اردک‌های خود را به مدرسه‌ی عقاب‌ها نفرستید!، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۱۴
شابکundefined
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۷/۱۴