با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کاربست هوشمندی در آینده‌پژوهی

دانلود و خرید کتاب کاربست هوشمندی در آینده‌پژوهی

درآمدی بر فرایندهای دیدبانی هوشمند

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کاربست هوشمندی در آینده‌پژوهی  نوشته  علی فلاح شیخلری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کاربست هوشمندی در آینده‌پژوهی

کتاب کاربست هوشمندی در آینده‌پژوهی با تالیف و تدوین آقایان علی فلاح شیخلری، امیر صادقی و دکتر عبدالرحیم پدرام توسط دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی وتحقیقات راهبردی روانه بازار شده است.

 با توجه به اهمیت دبدبانی در حوزه فعالیت های آینده‌پژوهی، ضروری است تا آخرین یافته‌های معتبر خارجی از سوی کارشناسان متخصص دیدبانی، شناسایی، معرفی و بومی‌سازی شوند و در اختیار بخش‌های مدیریتی کلان کشور قرار گیرند. به‌کارگیری الگوی بومی «دیدبانی هوشمند» و کاربست‌ فرایندهای کارآمد آن، افزون بر افزایش بهره‌وری در روش‌ پرکاربرد دیدبانی، گستره و عمق به مراتب بیشتری را نیز نسبت به الگوهای عمدتا وارداتی دیدبانی ارائه می‌کند.

درباره کتاب کاربست هوشمندی در آینده‌پژوهی

رشد روزافزون و بسیار سریع علم و فناوری و پیشرفته‌تر شدن‌ جهان در حوزه‌‌های مختلف، سبب افزایش شدت تأثیرگذاری تهدیدها و فرصت‌‌های حاصله شده است، به گونه-ای که استفاده از اصل غافلگیری در این حوزه‌ها، به عامل مؤثری در رقابت بین قدرت‌های دفاعی، امنیتی، اقتصادی و ... تبدیل شده است. گسترش علوم و فناوری‌های نوین، سازمان‌ها، افراد، جوامع و ملت‌ها را ناچار ساخته است تا برای بقا و هم‌چنین پیشرفت افزون‌تر، در پی بهره‌گیری از آینده‌پژوهی و جلوگیری از غافلگیری راهبردی باشند. 

 ایجاد الگوی بومی دیدبانی هوشمند مورد توجه اغلب کشورهای جهان قرار گرفته است. جون دیدبانی هوشمند می‌کوشد با پایش و پویش آخرین تحولات و پیشرفت‌ها و علائم ضعیف تغییر، احتمال غافلگیری سازمان‌ها و حتی کشور را در برابر تغییرات و تحولات حوزه‌های هوشمندی راهبردی کاهش دهد.

خواندن کتاب کاربست هوشمندی در آینده‌پژوهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

  کتاب کاربست هوشمندی در آینده‌پژوهی در رده کتاب‌های مدیریتی قرار می‌گیرد و همچنین برای اندیشمندان و پژوهشگرانی که به تحقیق در عرصه آینده‌پژوهی و دانش و فناوری‌های نوین می پردازند، بسیار مفید و پرکاربرد است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۰
شابک۷-۲۹-۶۳۵۰-۶۲۲-۹۷۸
دسته بندی
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۰
شابک۷-۲۹-۶۳۵۰-۶۲۲-۹۷۸