با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیماری پروستات

دانلود و خرید کتاب بیماری پروستات

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بیماری پروستات  نوشته  دیوید کرک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بیماری پروستات

دیوید کرک در کتاب بیماری پروستات که از مجموعه کتاب‌های انجمن پزشکی بریتانیا درباره شناخت بیماری‌ها است درباره یک بیماری شایع در مردان سخن می‌گوید.

 بیشتر مردم درباره پروستات شنیده‌اند اما درباره آن اطلاعات کافی ندارند و حتی نمی‌دانند در کدام قسمت بدن قرار دارد شاید این بحث کمی پیچیده باشد اما کتاب بیماری پروستات با زبانی ساده آن را برای شما باز می‌کند. 

 درباره کتاب بیماری پروستات

دیوید کرک در این کتاب ابعاد مختلف این بیماری و مراحل آن را از ابتدایی تا پیشرفته شرح می‌دهد و درباره پیشگیری از بیماری و درمان آن سخن می‌گوید.

خواندن کتاب بیماری پروستات را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر مدتی است به مشکلات مربوط به غده پروستات دچار شده‌اید و یا می‌خواهید از بروز مشکلات مربوط به آن جلوگیری کنید خواندن این کتاب برایتان سودمند است.

 جملاتی از کتاب بیماری پروستات

پروستاتودینیا

علایم مشابه بیماری التهاب پروستات در نوعی بیماری با عنوان «پروستاتودینیا» به وجود می‌آید. این حالت احتمالاً به دلیل گرفتگی عضلۀ پروستات ایجاد می‌شود؛ و بسیاری از آقایانی که از این بیماری رنج می‌برند را می‌توان به کمک داروهای آلفابلوکر که در درمان بزرگ شدن خوش‌خیم پروستات (BPH) استفاده می‌شوند درمان نمود.

بیماری‌هایی که به علت گرفتگی عضلۀ پروستات ایجاد می‌شوند، اغلب با اضطراب و استرس تشدید می‌شوند. بعضی از آقایان دریافته‌اند که این علایم زمانی اتفاق می‌افتند که آن‌ها در محل کار خود با مشکلاتی مواجه می‌شوند. نگرانی در مورد خود بیماری نیز می‌تواند بیماری را تشدید کند. در چنین مواردی بهتر است که پروستات معاینه شود تا معلوم گردد علت دیگری وجود ندارد. وجود درد در پروستات به دلیل سرطان بسیار غیر عادی است.

فهرست کتاب بیماری پروستات

پروستات و مشکلات آن

بیماری‌های با علایم مشابه بیماری پروستات

معاینۀ پروستات

درمان بزرگی خوش‌خیم پروستات

احتباس ادرار (بند آمدن ادرار)

آنتی‌ژن اختصاصی پروستات (PSA)

 سرطان پروستات

 پروستاتیت (التهاب پروستات)

 شرح حال‌هایی از چند بیمار
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
دسته بندی
تعداد صفحات۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF