طبابت آسان در کلینیک بیماری‌های گوش، گلو و بینی، بیماری‌های دستگاه تنفسی

دانلود و خرید کتاب طبابت آسان در کلینیک بیماری‌های گوش، گلو و بینی، بیماری‌های دستگاه تنفسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طبابت آسان در کلینیک بیماری‌های گوش، گلو و بینی، بیماری‌های دستگاه تنفسی  نوشته  محمدعلی ارگانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طبابت آسان در کلینیک بیماری‌های گوش، گلو و بینی، بیماری‌های دستگاه تنفسی

معرفی کتاب طبابت آسان در کلینیک بیماری‌های گوش، گلو و بینی، بیماری‌های دستگاه تنفسی

کتاب " طبابت آسان در کلینیک بیماری‌های گوش، گلو و بینی، بیماری‌های دستگاه تنفسی " کتابی است که به صورت خلاصه و با دسته‌بندی و نظم مشخص اطلاعات، دستیابی به دانش بالینی و تشخیص را تسهیل کرده است. به گفته‌ی مولفان، این کتاب راهنمایی است برای پزشکان جوان تا بتوانند با به خاطر سپردن اطلاعات لازم و ضروری، بهترین رویکردها را هنگام تشخیص اتخاذ کنند. از جمله اهداف ذکر شده در خصوص این کتاب: کسب اطلاعات ضروری نسبت به شایع‌ترین شکایات و بیماری‌ها و آگاهی از سناریو‌های احتمالی و مختلف هر بیماری و تابلوهای فریبنده. مهارت در معاینات کلینیکی و بررسی‌های پاراکلینیک اولیه و توانایی تفسیر و پیگیری آن‌ها. کسب مشتاقانه تجربیات کلیدی پزشکان قدیمی‌تر.

کتاب حاضر یعنی، " طبابت آسان در کلینیک بیماری‌های گوش، گلو و بینی، بیماری‌های دستگاه تنفسی " ، توسط دکتر محمدعلی ارگانی و نوری بحرانی‌پور، تالیف و گردآوری شده و توسط انتشارات تیمورزاده به چاپ رسیده است.

این کتاب ابتدا در خصوص بینی و سینوس‌های پارانازال، حنجره و سرگیجه، غدد بزاقی، تابلو‌های مهم اما مبهم در ENT، بیماری‌های حلق و دهان. عناوینی چون مونونوکلئوز عفونی، لکوپنی، عوارض دهانی داروها، نمای رادیولوژیک اپی گلوتیت حاد و فارنژیت وایرال، با جزئیات بیشتری بررسی شده‌اند.

مطالعه‌ی کتاب " طبابت آسان در کلینیک بیماری‌های گوش، گلو و بینی، بیماری‌های دستگاه تنفسی " را برای چه کسانی پیشنهاد می کنیم:

مخاطبین این کتاب پزشکان و اینترن‌های جوانی هستند که در ابتدای مسیر پزشکی قرار دارند و خواهان مطالعه تجربیات دیگران در خصوص پروسه‌‌های درمانی هستند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۵۲۴۳۰۵
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

برای پزشکان کم تجربه جهت شروع قوی و برای پزشکان باتجربه جهت مرور و به روز بودن مناسبه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۴/۰۹