با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تاریخچه‌ی اختراعات

دانلود و خرید کتاب تاریخچه‌ی اختراعات

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاریخچه‌ی اختراعات  نوشته  محمدتقی باقری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تاریخچه‌ی اختراعات

محمد تقی باقری در کتاب تاریخچه اختراعات، به برخی از اختراعات کارآمدی و مهم انسان‌ها در طول تاریخ اشاره می‌کند. هر یک از وسایلی که امروز در زندگی مدرن از آن استفاده می‌کنیم نتیجه نوآوری یکی از دانشمندان و مخترعان دنیا بوده که در نهایت رفاه زندگی بشر را به‌دنبال داشته است.


درباره کتاب تاریخچه اختراعات

کتاب تاریخچه اختراعات شامل اطلاعاتی جامع و مفید نسبت به اختراع بسیاری از وسایل پرکاربردی است که انسان هر روز با آن سر و کار دارد. محمد تقی باقری در کتاب تاریخچه اطلاعات داستان اختراع بسیاری از وسایلی را بیان می‌کند که زندگی مدرن بدون آن‌هاامکان‌پذیر نبود. هر یک از این اختراعات روایت‌گر تاریخی سرشاز از نوآوری است و گامی در پیشبرد دانش و صنعت محسوب می‌شود.

کافی است تا نگاهی به دنیای بیرون بیندازید تا با این اختراعات روبرو شوید. به‌طور قطع تصور زندگی بدون وسایلی همچون اتومبیل، پله برقی، آسانسور، هواپیما و... برای انسان امروزی غیر ممکن است. اما خوب است بدانید هر یک از این وسایل نتیجه فکر فرد یا افرادی است که برای اولین مرتبه آن محصول را ارائه کرده‌اند و در ادامه با گذشت زمان توسط دیگران تکمیل شده‌اند.

همچنین محمد تقی باقری کوشیده تا اطلاعاتی نسبت به مخترعین نیز جمع‌آوری و در این کتاب ارائه کند. بیان مخترعین قربانی اختراع، مشهورترین اختراعات زنان و.. ازجمله بخش‌های جذاب کتاب تاریخچه اختراعات است.

خواندن کتاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب تاریخچه اختراعات دربردارنده اطلاعات کامل و تصویری نسبت به روند شکل‌گیری و تکمیل بسیاری از اختراعات است. خواندن این کتاب موجب بالا رفتن اطلاعات عمومی شما خواننده عزیز می‌شود، بنابراین اگر علاقه‌مند به یادگیری و بالا رفتن اطلاعات عمومی خود هستید خواندن کتاب تاریخچه اختراعات اثر محمد تقی باقری را به شما توصیه می‌کنیم.

جملاتی از کتاب تاریخچه اختراعات

نخستین پیام اینترنتی در ۲۹ اکتبر سال ۱۹۶۹ از یک اتاق در دانشگاه کالیفرنیا در لس‌آنجلس فرستاده شد. پروفسور «لئونارد کلینروک» و اعضای تیمش با استفاده از IMP یا پردازشگر رابط پیام، نخستین پیام را برای موسسه تحقیقاتی استمفورد فرستادند. «برای خواندن جملات بیشتری از کتاب تاریخچه اختراعات، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
flor
۱۴۰۰/۰۳/۲۷

عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۷
تعداد صفحات۲۴۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۱۷