با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سبز، سفید و قرمز؛ ۸۳ قطعه‌ی منظوم از فراز و فرود تاریخ معاصر ایران

دانلود و خرید کتاب سبز، سفید و قرمز؛ ۸۳ قطعه‌ی منظوم از فراز و فرود تاریخ معاصر ایران

۳٫۹ از ۷ نظر
۳٫۹ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سبز، سفید و قرمز؛ ۸۳ قطعه‌ی منظوم از فراز و فرود تاریخ معاصر ایران  نوشته  محمدحسن شاهنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سبز، سفید و قرمز؛ ۸۳ قطعه‌ی منظوم از فراز و فرود تاریخ معاصر ایران

کتاب «سبز، سفید و قرمز» متشکل از ۸۳ قطعه منظوم از فراز و فرود تاریخ معاصر ایران است که به کوشش «محمدحسن شاهنگی» جمع آوری و به چاپ رسیده است. این کتاب با رویکرد جریان‌شناسانه وقایع انقلاب و فرازهای مهم و دستاوردهای آن، وقایعی مانند «واقعه مسجد گوهرشاد»، «کاپیتولاسیون»، «قیام ۱۷ شهریور ۱۳۵۷»، «پیروزی انقلاب در بهمن ۱۳۵۷»، «ترورهای منافقان»، «شکست آمریکاییان در کویر طبس»، «وقوع جنگ هشت ساله»، «شهادت یاران امام و انقلاب»، «رحلت امام خمینی(ره) و انتخاب آیت‌الله خامنه‌ای به رهبری انقلاب»، «تحریم‌های ناجوانمردانه و ظالمانه غرب علیه کشورمان»، «ترور دانشمندان هسته‌ای»، «فتنه سال ۱۳۸۸» و «رشادت های مدافعان حرم» را در قالب شعر به مخاطبین ارائه کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Daneshe.Ketab.Khandan
۱۳۹۸/۱۲/۲۱

نه . اصلا رضایت بخش نبود . اشعار به شدت بی مایه ای که هم حجم کمی دارند و هم از فقر تخیل شعری رنج می برند . از حمید سبزواری و قیصر امین پور, رسیدیم به این ها!!!

🐆🇮🇷تُندَر🇮🇷🐆
۱۳۹۹/۰۹/۱۱

خوب بود داشت تاریخ ایران را نشان می‌داد اون هم به صورت شعر

revolutionist
۱۳۹۸/۰۴/۳۱

سلام. خداقوت. کتاب بسیار فاخری است. استاد شاهنگی همیشه در راه حق بذل جان و آبرو کرده اند. مخاطب عزیز اگر خود را سرباز فرهنگی بدانی و این کتاب را نخوانده باشی؟ سخن گزاف رانده ای.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۱
شابک۹۸۷-۶۲۲-۶۰۹۰-۳۹-۱
تعداد صفحات۱۸۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۱
شابک۹۸۷-۶۲۲-۶۰۹۰-۳۹-۱