با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساختمان داده با پایتون

دانلود و خرید کتاب ساختمان داده با پایتون

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساختمان داده با پایتون  نوشته  رمضان عباس نژادورزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساختمان داده با پایتون

ساختمان داده یکی از درس‌های پایه‌ای و مهم رشته مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر است. کتاب‌های زیادی در زمینه ساختمان داده‌ها تألیف و ترجمه‌شده است.

کتاب‌های موجود، روی یک بخش خاص متمرکز شده‌اند. اما، کتاب حاضر علاوه بر تدریس مفاهیم ساختمان داده‌ها با مثال‌های متعدد، الگوریتم‌های بیان‌شده را با زبان پایتون پیاده‌سازی نموده است. از نکات بارز این کتاب علاوه بر تدریس علمی مفاهیم نکات تستی را نیز بیان نموده است. در همین راستا حدود ۴۵۰ تست کنکور کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر دانشگاه‌های دولتی و آزاد به همراه حل تشریحی آنها در پیوست کتاب الکترونیکی آمده است.

این کتاب شامل ۷ فصل است. در فصل اول، الگوریتم ها، پیچیدگی آنها و الگوریتم‌های بازگشتی بیان گردیده است. در فصل دوم، کتاب آرایه، ماتریس، ماتریس خلوت و کاربردهای آنها آمده است. در فصل سوم، مفاهیم صف و پشته و کاربرد آنها شرح داده‌شده است. در فصل چهارم، لیست پیوندی بیان گردیده است. در فصل پنجم، درخت و کاربردهای آن را می‌بینید. در فصل ششم، گراف و کاربردهای آن بحث شده است و در خاتمه در فصل هفتم، روش‌های مختلف مرتب‌سازی بیان گردیده است.

علاوه بر فصل‌های بیان‌شده به کتاب الکترونیکی دو پیوست اضافه گردیده است. پیوست اول به آموزش برنامه‌نویسی پایتون به‌طور خلاصه پرداخته است. اما، پیوست ۴۵۰ تست کارشناسی ارشد را مطرح نموده و به‌صورت تشریحی حل نموده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
كامران
۱۴۰۰/۰۱/۲۹

متن ها ناقص هستند و اعداد بعضی قسمت ها اصلن چاپ نشده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۳
شابک۹۷۸۶۰۰۷۲۷۲۲۶۸
دسته بندی
تعداد صفحات۵۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۱/۰۳
شابک۹۷۸۶۰۰۷۲۷۲۲۶۸