با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پروتکل پیاده‌سازی روانشناسی مثبت در محیط کار

دانلود و خرید کتاب پروتکل پیاده‌سازی روانشناسی مثبت در محیط کار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پروتکل پیاده‌سازی روانشناسی مثبت در محیط کار  نوشته  کبری سبزعلی یمقانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پروتکل پیاده‌سازی روانشناسی مثبت در محیط کار

امروزه مهمترین منبع مزیت رقابتی در سازمان‌ها، کارکنان متعهد، برانگیخته و وظیفه‌شناس است. برای رسیدن به این امر مهم مدیران سازمان‌ها باید تلاش نمایند انرژی‌ها و هیجان‌های مثبت را در محیط کار افزایش دهند و برای تحقق این امر باید اقداماتی صورت پذیرید که در زیر به آن‌ها به صورت یک کارراهه در قالب جلسات وکاربرگ‌های اجرایی اشاره می‌کنیم.

این پروتکل شامل مطالبی است که برای افراد متخصصین یا آکادمیک مناسب است و به عبارتی با رویکرد مربیگری روانشناسی مثبت در محیط‌های کاری نوشته شده است و توجه‌ای ریزبینانه و حرفه‌ای به مولفه‌هایی دارد که می‌توان روانشناسی مثبت را در آن‌ها گنجاند تا بهره‌وری پرسنل را در محیط کار افزایش داد. با مطالعه این کتاب متوجه خواهید شد روانشناسی مثبت در محیط کار چگونه با سازمان‌های دولتی و خصوصی، بزرگ و کوچک ارتباط پیدا می‌کند. نتایج روانشناسی مثبت در محیط کار تولید و کارآیی بیشتر، افزایش کیفیت زندگی کاری کارکنان، و ایجاد جو مساعد و مطلوب در سازمان است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۲۱
تعداد صفحات۱۵۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۸/۲۱