کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث، جلد اول، 2014 (ویرایش سیزدهم) اثر دوریس اسمیت سودارث

دانلود و خرید کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث، جلد اول، 2014 (ویرایش سیزدهم)

۴٫۸ از ۵ نظر
۴٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث، جلد اول، 2014 (ویرایش سیزدهم)  نوشته  دوریس اسمیت سودارث  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث، جلد اول، 2014 (ویرایش سیزدهم)

معرفی کتاب درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث، جلد اول، 2014 (ویرایش سیزدهم)

کتاب "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث " که با نام اصلی Nursing,surgical Suddarth`s textbook of medicine مشهور است، یک منبع معتبر در پرستاری داخلی است. این کتاب یکی از منابع آموزشی مهم برای دانشجویان پرستاری است که به بیان نکات مرتبط با جراحی‌های اندام‌های داخلی پرداخته است.

کتاب حاضر یعنی، "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث، جلد اول، 2014 (ویرایش سیزدهم) " ، نوشته‌ی لیلیان شولتیس شولتیس برونر و دوریس اسمیت سودارس است. مرجان سید مظهری ( عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش) مدیریت تدوین و نظارت آموزشی و فاطمه بهرام نژاد ( کارشناس ارشد پرستاری مراقبت ویژه، دانشجوی دکتری پرستاری )، مرجان سید مظهری و محمود بدیعی، ترجمه و تلخیص این کتاب را بر عهده دارند.

فهرست مطالب شامل ۳ فصل است و عناوین زیر در آن بیان شده است: سرطان، گسترش از راه لنف و خون، آب و الکترولیت، تست‌های آزمایشگاهی جهت ارزیابی، جایگزین کردن سدیم، استرس و سازگاری، انواع تنش زاها، پرستاری بین فرهنگی، افسردگی و دمانس عروقی.

مواردی چون عدم تعادل پتاسیمی، اسیدوز متابولیک حاد و مزمن، درمان با مایعات وریدی، جراحی ترمیمی و تسکینی، انواع رادیوتراپی و تنظیم چرخه‌ی سلول، در زیر مجموعه‌ی هر یک از این فصول ذکر شده ‌ند. در ابتدای هر فصل، جدولی تحت عنوان فرهنگ لغت ارائه شده که شامل ترمینولوژی مباحث آن فصل است. سپس کلیات آناتومیکال و فیزیولوژیکال را ذکر کرده و در آخر به بیان پاتولوژی و سیر بیماری پرداخته است.

مطالعه‌ی کتاب "درسنامه پرستاری داخلی-جراحی برونر سودارث، جلد اول، 2014 (ویرایش سیزدهم) " را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم:

مخاطبین این کتاب، دانشجویان کارشناس و کارشناس ارشد پرستاری هستند که از این کتاب می توانند به عنوان منبعی خلاصه و فشرده جهت بررسی مهم‌ترین نکات جراحی‌های ارگان داخلی استفاده کنند.

سایر کتاب‌های دوریس اسمیت سودارث

مشاهده همه

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
دانشکده پرستاری
۱۴۰۰/۰۱/۱۰

آموزش پرستاری به روش کسر: ک= کاهش حجم اطلاعات س= ساده‌سازی اطلاعات ر= رنگ آمیزی اطلاعات شعار ما اینه: آموزش باید ساده، لذت‌بخش و کارآمد باشه! @nursing_colleg آیدی کانال تلگرام ما

sahar
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

چرا کتابو خریدم برام باز نمیشه ؟؟؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۳۷۸-۸
تعداد صفحات۱۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۳۷۸-۸