درسنامه پرستاری کودکان ونگ جلد اول (کودک سالم)

دانلود و خرید کتاب درسنامه پرستاری کودکان ونگ جلد اول (کودک سالم)

۳٫۶ از ۸ نظر
۳٫۶ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب درسنامه پرستاری کودکان ونگ جلد اول (کودک سالم)  نوشته  پوران سامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب درسنامه پرستاری کودکان ونگ جلد اول (کودک سالم)

رشته پرستاری نوزادان و کودکان به دلیل توجه به سلامت نسل آینده و انجام مراقبتهای حیاتی جسمی و روحی، نقش ویژهای در گروه درمانی کودکان پیدا کرده است. روزآمد کردن منابع موجود با توجه به آخرین دستاوردهای علمی روز، از مهمترین وظایف گروههای آموزشی در رشته های مختلف، به خصوص پزشکی و پرستاری میباشد. یکی از بهترین منابع پرستاری شیرخواران و کودکان که در سال ۲۰۱۵ به ویراست دهم رسیده، کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ میباشد. این کتاب از جنبه های گوناگون، مانند پرستاری خانواده محور، کودکان بستری و اختلال سامانههای گوناگون بدن سخن به میان آورده و مطالعه آن برای دانشجویان تمامی رشته های پرستاری توصیه میشود. طبقه بندی مدونی که در مطالب کتاب لحاظ شده است، دسترسی به هر موضوع مورد نظر خواننده را تسهیل میکند، ضمن آنکه، مقاطع و گروههای سنی، هم براساس صفات و ویژگیهای تکاملی و هم براساس نوع بیماریهای خاص هر گروه، تقسیم بندی شده اند و این از برتری های کتاب به شمار می آید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
دانشکده پرستاری
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

آموزش پرستاری به روش کسر: ک= کاهش حجم اطلاعات س= ساده سازی اطلاعات ر= رنگ آمیزی اطلاعات شعار ما اینه: آموزش باید ساده، لذت‌بخش و کارآمد باشه! کانال ما : @nursing_colleg

Majid Noruzi
۱۳۹۹/۰۱/۰۸

من قبلا خریداری کردم و برنامه رو حذف کردم مجدد نصب کردم اما الان دسترسی ندارم !!!!! لطفا رسیدگی کنید

eghtedar
۱۳۹۸/۰۵/۰۹

ناموسا دمتون گرم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۹۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۴۰۴-۴
تعداد صفحات۵۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۹۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۹-۴۰۴-۴