اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تروما

دانلود و خرید کتاب اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تروما

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تروما  نوشته  استوارت. سی. وایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تروما

معرفی کتاب اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تروما

کتاب "اصول و تفسیر رادیولوژی دهان،وایت-فارو" که با نام اصلی White and Pharoah’s Oral Radiology: Principles and Interpretation شناخته می شود، یکی از کتاب های مرجع و مهم برای دندان پزشکان محسوب می شود. نویسندگان اصلی این کتاب دکتر استوارت.سی.وایت و دکتر مایکل.جی.فارو هستند که نام کتاب نیز، برگرفته از نام نویسندگان و به افتخار آن ها انتخاب شده است.

کتاب حاضر یعنی، "اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تروما " ، توسط گروهی از مترجمین به نام های دکتر سولماز ولیزاده، مهدی ولیزاده و محمد امین توکلی (دانشکده ی دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) و دکتر حورا هادیان (متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت) صورت گرفته و توسط انتشارات تیمورزاده به چاپ رسیده است.

مجموعه کتاب های وایت فارو، نکات کلیدی مورد نیاز در خصوص تظاهرات رادیوگرافیک و تشخیص افتراقی آن ها را پوشش می دهد و نحوه ی بررسی بیماری های فک و صورت، سینوس های اطراف بینی، غدد بزاقی و مفصل بین استخوان تمپورال و مندیبولار را از طریق تصاویر رادیوگرافی آموزش می دهد. وجود تصاویر رادیوگرافی، تصاویر رنگی از تجهیزات و جدول های خلاصه و کاربردی، از جمله ویژگی های متمایز کننده ی این کتاب محسوب می شود.

مبحث مطرح شده دراین کتاب، بررسی تروما است. به علاوه، مواردی چون رادیوگرافی کاربردی، آسیب های تروماتیک دندان ها، شکستگی دندان ها، نماهای دنتوآلوئولار، شکستگی های مندیبل، شکستگی های ماگزیلوفاسیال، تظاهرات کلینیکی و نماهای تصویربرداری، آسیب های تروماتیک به استخوان های صورتی و کنترل شکستگی های در حال ترمیم، در این کتاب مطرح شده اند.

مطالعه‌ی کتاب "اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تروما " را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

مخاطبین این کتاب، دانشجویان دندان پزشکی هستند که مقطع علوم پایه را گذرانده اند و آماده ی آموختن اصول پرتونگاری و نحوه تفسیر نتایج آن هستند. همچنین، دانشجویان رادیولوژی، تکنسین های بهداشت کار دهان و دندان و رزیدنت های رشته‌ی دندان پزشکی نیز می‌توانند به این کتاب رجوع کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۷
دسته بندی
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۷