اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تصاویر و آناتومی خارج دهانی، تصویربرداری پانورامیک

دانلود و خرید کتاب اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تصاویر و آناتومی خارج دهانی، تصویربرداری پانورامیک

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تصاویر و آناتومی خارج دهانی، تصویربرداری پانورامیک  نوشته  استوارت. سی. وایت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تصاویر و آناتومی خارج دهانی، تصویربرداری پانورامیک

معرفی کتاب اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تصاویر و آناتومی خارج دهانی، تصویربرداری پانورامیک

کتاب "اصول و تفسیر رادیولوژی دهان،وایت-فارو" که با نام اصلی White and Pharoah’s Oral Radiology: Principles and Interpretation شناخته می شود، یکی از کتاب‌های مرجع و مهم برای دندان پزشکان محسوب می‌شود. نویسندگان اصلی این کتاب دکتر استوارت.سی.وایت و دکتر مایکل.جی.فارو هستند که نام کتاب نیز، برگرفته از نام نویسندگان و به افتخار آن‌ها انتخاب شده است.

کتاب حاضر یعنی، "اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تصاویر و آناتومی خارج دهانی، تصویربرداری پانورامیک " ، توسط گروهی از مترجمین به نام های دکتر سولماز ولی‌زاده، مهدی ولیزاده و محمد امین توکلی (دانشکده ی دندان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) و دکتر حورا هادیان (متخصص رادیولوژی دهان، فک و صورت) صورت گرفته و توسط انتشارات تیمورزاده به چاپ رسیده است.

مجموعه کتاب‌های وایت فارو، نکات کلیدی مورد نیاز در خصوص تظاهرات رادیوگرافیک و تشخیص افتراقی آن‌ها را پوشش می‌دهد و نحوه‌ی بررسی بیماری‌های فک و صورت، سینوس‌های اطراف بینی، غدد بزاقی و مفصل بین استخوان تمپورال و مندیبولار را از طریق تصاویر رادیوگرافی آموزش می‌دهد. وجود تصاویر رادیوگرافی، تصاویر رنگی از تجهیزات و جدول‌های خلاصه و کاربردی، از جمله ویژگی‌های متمایز کننده‌ی این کتاب محسوب می‌شود.

مطالعه‌ی کتاب "اصول و تفسیر رادیولوژی دهان-وایت فارو 2014 (ویراست هفتم)؛ تصاویر و آناتومی خارج دهانی، تصویربرداری پانورامیک " را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

مخاطبین این کتاب، دانشجویان دندان پزشکی هستند که مقطع علوم پایه را گذرانده‌اند و آماده‌ی آموختن اصول پرتونگاری و نحوه تفسیر نتایج آن هستند. همچنین، دانشجویان رادیولوژی، تکنسین‌های بهداشت کار دهان و دندان و رزیدنت‌های رشته ی دندان پزشکی نیز می‌توانند به این کتاب رجوع کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱
دسته بندی
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱