هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی؛ نقص‌های ایمنی اولیه مرتبط به سایر بیماری‌ها، آلرژی، آنافیلاکسی و ماستوسیتوز سیستمیک

دانلود و خرید کتاب هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی؛ نقص‌های ایمنی اولیه مرتبط به سایر بیماری‌ها، آلرژی، آنافیلاکسی و ماستوسیتوز سیستمیک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی؛ نقص‌های ایمنی اولیه مرتبط به سایر بیماری‌ها، آلرژی، آنافیلاکسی و ماستوسیتوز سیستمیک  نوشته  نفیسه عبدالهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی؛ نقص‌های ایمنی اولیه مرتبط به سایر بیماری‌ها، آلرژی، آنافیلاکسی و ماستوسیتوز سیستمیک

درباره کتاب هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی 2015 (ویراست نوزدهم)؛ نقص‌های ایمنی اولیه مرتبط به سایر بیماری‌ها، آلرژی، آنافیلاکسی و ماستوسیتوز سیستمیک

کتاب اصول پزشکی داخلی هاریسون که با نام اصلی Harrison’s Principle of Internal Medicine مشهور است، بهترین و کامل‌ترین کتاب آموزشی برای دروس تخصصی دانشجویان مقطع کارورزی (انترنی) و رزیدنتی (دستیاری) پزشکی است. علاوه بر دانشجویان، اساتید و حتی متخصصان نیز برای یادآوری دقیق‌تر اصول بخش داخلی، به این کتاب رجوع می‌کنند.

کتاب حاضر، "هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی 2015 (ویراست نوزدهم)؛ نقص‌های ایمنی اولیه مرتبط به سایر بیماری‌ها، آلرژی، آنافیلاکسی و ماستوسیتوز سیستمیک" ، نوشته تینسلی راندولف هاریسون است. ترجمه این کتاب توسط گروهی از مترجمین به نام های دکتر نفیسه عبدالهی (فوق تخصص روماتولوژی و استادیار دانشگاه علوم پزشکی گلستان) و دکتر فهیمه عبدالهی (متخصص داخلی) صورت گرفته و توسط انتشارات تیمورزاده منتشر شده‌است.

در این کتاب در ۲ فصل تهیه شده است. فصل نخست، به بررسی نقص‌های ایمنی اولیه مرتبط (با ثانویه) سایر بیماری‌ها پرداخته است. در فصل دوم به طور اختصاصی، آلرژی، آنافیلاکسی و ماستوسیتوز سیستمیک بیان شده‌است. عناوینی چون آنافیلاکسی و درمان آن، کهیر و آنژیوادم و درمان آن، ماستوسیتوز سیستمیک و درمان آن، رینیت آلرژیک و درمان آن، در این فصل ذکر شده‌اند.

مطالعه کتاب "هاریسون بیماری‌های روماتولوژی و دستگاه ایمنی 2015 (ویراست نوزدهم)؛ نقص‌های ایمنی اولیه مرتبط به سایر بیماری‌ها، آلرژی، آنافیلاکسی و ماستوسیتوز سیستمیک" را برای چه کسانی پیشنهاد می کنیم:

مخاطبین این کتاب، دو دسته از دانشجویان رشته پزشکی هستند؛ دانشجویان مقطع کارورزی که برای آمادگی آزمون جامع پیش کارورزی در حال مطالعه دروس داخلی‌اند و دیگری، فارغ التحصیلان پزشکی که داوطلب آزمون جامع رزیدنتی (دستیاری) برای ادامه تحصیل در یک رشته تخصصی ویژه هستند. علاوه بر این، پزشکان مشغول طبابت نیز برای بررسی نکات کلیدی و خاص به این رفرنس مراجعه می‌کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱
دسته بندی
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۰۱