RRS مرور سریع آناتومی اندام: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل

دانلود و خرید کتاب RRS مرور سریع آناتومی اندام: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل

همراه با آخرین آزمون‌های موضوعی آناتومی علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی

۴٫۳ از ۷ نظر
۴٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب RRS مرور سریع آناتومی اندام: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل  نوشته  سکینه پناهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب RRS مرور سریع آناتومی اندام: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل

معرفی RRS مرور سریع آناتومی اندام: آناتومی گری برای دانشجویان، اطلس آناتومی نتر، آناتومی بالینی اسنل

کتاب مرور سریع آناتومی اندام، از جمله کتاب‌های تدوین شده بر مبنای سرفصل‌های مصوب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.کتاب توسط سکینه پناهی با سرپرستی دکتر محمد پیری (دارای مدال طلای المپیاد دانشجویی پزشکی و رتبه اول آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور 1393) از مجموعه آثار تخصصی انتشارات تیمورزاده منتشر شده است. این انتشارات یکی از ناشران فعال حوزه کتاب‌های سلامت، پزشکی، روان‌پزشکی و دستیاری است.

مجموعه کتاب های مرور سریع یا RRS، یکی از منابع با ارزش برای جمع بندی و مرور مطالب مهم در روزهای پایانی آزمون جامع علوم پایه پزشکی است

مبحث آناتومی اندام، یکی از دروس تخصصی مقطع علوم پایه پزشکی است که به دلیل اهمیت آن در دانش تخصصی دانشجویان، به یک منبع مطمئن و خلاصه شده نیاز دارد.

نسخه زبان اصلی این کتاب براساس دو رفرنس معتبر آناتومی گری و آناتومی بالینی اسنل نوشته شده است. در این کتاب، به صورت اختصاصی به سرفصل‌های با اهمیت اندام فوقانی و تحتانی پرداخته شده است. استفاده از تصاویر رنگی اطلس معتبر "نتر" در کنار محتوای اصلی کتاب، فهم و یادگیری مطلب را برای داوطلبان تسهیل کرده است.

کتاب مرور سریع، به طور ویژه آناتومی کلی اندام فوقانی را بیان کرده است و به شرح ساختار و سیستم عصب دهی، خونرسانی، جریان لنف، عضلات و عملکرد آن ها و آسیب‌های اندام فوقانی پرداخته و در فصل بعدی، آناتومی اندام تحتانی را با همان ساختار و جزئیات ذکر کرده است. علاوه بر موارد ذکر شده، در انتهای هر فصل، مجموعه‌ای از سوالات پرتکرار سال‌های اخیر آزمون‌های جامع علوم پایه پزشکی گردآوری شده است که برای ارزیابی و سنجش کیفیت مطالعه برای داوطلبان آزمون های جامع مفید است.

لازم به ذکر است که درس آناتومی اندام فوقانی و تختانی، جزو منابع هر دو آزمون علوم پایه "کلاسیک" و "نوین" پزشکی است و 3 سوال از آزمون را به خود اختصاص می‌دهد.

مطالعه کتاب مرور سریع آناتومی اندام را برای چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

تمام دانشجویان مقطع علوم پایه پزشکی که درس آناتومی اندام را می‌گذرانند، به منظور آمادگی برای امتحان می‌توانند از این منبع استفاده کنند. همچنین این کتاب برای داوطلبان آزمون جامع علوم پایه کلاسیک و نوین پزشکی به منظور جمع‌بندی و مطالعه نکات مهم، گزینه مناسبی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Isa Yazdankarimi
۱۳۹۹/۰۸/۱۱

به نام خدا متن از لحاظ ویراستاری به شدت ضعیف و جمله ها اکثرا ناقص و بدون ترتیب و رعایت نوشته شده اند شروع به خواندن این کتاب کرده ام در فصل اول صفحه ۲۷۹ به اشتباه در قسمت عمل

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۴۵۷-۷‬‬
تعداد صفحات۳۷۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۲۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۴۵۷-۷‬‬