با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بانوی قدرت اثر کارل برنشتاین

دانلود و خرید کتاب بانوی قدرت

۳٫۸ از ۱۲ نظر
۳٫۸ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بانوی قدرت  نوشته  کارل برنشتاین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بانوی قدرت

مؤلف کتاب پیش رو، کارل برنشتاین، متولد ۱۹۴۴، روزنامه‌نگار مشهور امریکایی است. نام برنشتاین در پهنه‌ی سیاسی و ژورنالیستی ایالات متحده با نام «واترگیت» پیوند خورده و در طی چهار دهه‌ی اخیر، به عنوان روزنامه‌نگاری جریان‌ساز و بلکه تاریخ‌ساز در قله‌ی روزنامه‌نگاری امریکا جای گرفته است. تحقیقات وی به همراه پیگیری‌های اف.بی.آی منجر به استعفای ریچارد نیسکون از ریاست جمهوری ایالات متحده گردید و بدین‌سان، نام برنشتاین نیز برای همیشه در تاریخ آن کشور ماندگار شد. نوشتار و پژوهش‌های این کتاب هشت سال (یعنی از حوالی سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷) به طول انجامیده و در این مدت آقای برنشتاین با بیش از ۲۰۰ نفر از دوستان، همکاران و مخالفان و دشمنان کلینتون‌ها مصاحبه انجام داده است. از این رو، این کتاب به هیچ عنوان یک اثر سفارشی تلقی نمی‌شود. در بین زندگی‌نامه‌هایی که از خانم کلینتون نگاشته شده است، کتاب برنشتاین جایگاهی محوری و اساسی‌تر دارد. چرا که بسیاری از زندگینامه‌های موجود، به روایت شخص خانم کلینتون بوده و طبیعی است که از یک زندگینامه‌ی خودنوشت انتظار نقد و بررسی، خود افشاگری، صراحت لهجه، رویکرد بی‌طرفانه و انتقادی نمی‌رود. اما در این میان، کتاب آقای برنشتاین به عنوان نگارش ناظری ثالث، بی‌طرف، فردی سیاسی و خبـرنگاری به شدت مهم و شاهدی کامل از نضج و رشد خانواده‌ی کلینتون، بسیار مهم می‌نماید. ترجمه‌ی حاضر تنها زندگینامه‌ی ترجمه‌شده به زبان فارسی درباره‌ی خانم هیلاری کلینتون است که از منظر شخص ثالث به روایت می‌پردازد. مقدمه‌ی تحقیقی مترجم، چند صد تصویر رنگی و سیاه سفید ناب از این سیاستمدار امریکایی، و پاورقی‌های تحقیقی، از ویژگی‌های این اثر به شمار می‌رود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
sahari
۱۳۹۷/۰۲/۰۷

کتاب عالی. اطلاعات خیلی عجیب غریب. زیادی مفصل. ترجمه خوب بود و روتین. ویراستاری دقیق. یه عالمه عکس. اما چرا pdf؟ از طاقچه بعیده!

spaceman
۱۳۹۷/۰۲/۰۸

کتاب ارزنده ای هست، به خصوص با توضیحات مفصلی که مترجم بر آن افزوده. در واقع یک اثر تحقیقی هست بیشتر تا یک ترجمه ساده

moh3n
۱۳۹۷/۰۲/۰۳

ترجمه نسبتا خوب و روونی داشت... اینکه برنشتاین این کتابو نوشته، تحریک کننده و جذابه... بعضی فصلاش زیادی مفصله اما جزییات رو به خوبی تصویرسازی میکنه... و یه عالمه پاورقی!!!!!

ستاره
۱۴۰۰/۰۶/۲۱

کتاب بسیار خوب با متنی عالی امیدوارم کتاب‌هایی دیگری از رجل سیاسی به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گیرد

مسعود خان
۱۳۹۷/۰۲/۰۹

از «انتخاب های سخت و انچه اتفاق افتاد» بهتر بود. انگار نویسنده از مخالفای کلینتونه. ترجمه بد نبود. عکساش نقطه قوت و خاصن

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰۰۴۸۵۸۴۹
تعداد صفحات۵۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰۰۴۸۵۸۴۹