با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رفتار های انگل‌گون در سیستم‌های اجتماعی- اقتصادی

دانلود و خرید کتاب رفتار های انگل‌گون در سیستم‌های اجتماعی- اقتصادی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رفتار های انگل‌گون در سیستم‌های اجتماعی- اقتصادی  نوشته  سیدمحمدباقر ملائک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رفتار های انگل‌گون در سیستم‌های اجتماعی- اقتصادی

«رفتارهای انگل‌گون در سیستم‌های اجتماعی- اقتصادی» از مجموعۀ سه‌گانۀ «شناخت عوامل مخلّ ایمنی جوامع انسانی» به قلم سیّد محمدباقر ملائک (-۱۳۳۷) همان‌گونه که از نامش پیداست به آسیب‌شناسی رفتاری در سیستم‌ها و سازمان‌های اقتصادی- اجتماعی می‌پردازد.

سازمان‌ها در معنای وسیع کلمه از شالوده‌های اصلی اجتماع کنونی‌اند و مدیریت، مهم‌ترین عامل در حیات، رشد و بالندگی یا مرگ سازمان‌هاست. مدیر روند حرکت ازوضع موجود به‌سوی وضعیت مطلوب را هدایت می‌کند و در هر لحظه، برای ایجاد آینده‌ای بهتر در تکاپوست.گذشته با تمام اهمیت و آموختنی‌هایش و با تمام تأثیری که می‌تواند بر آینده داشته باشد، اتفاق افتاده است و هیچ نیروی بشری نمی‌تواند آن را دیگربار و به گونه‌ای متفاوت بیافریند؛ ولی آینده در راه است و قسمت مهمی از آن به آنچهامروز می‌گذرد مربوط است. ما باید سهم فرزندان این سرزمین را از آیندۀ جهان معلوم کنیم و برای این منظور، به عزمی ملّی نیاز داریم. عزم جامعه را مجموعۀ مدیریت کشور هدایت می‌کند، لذا امر مدیریت مهم‌ترین مقوله‌ای است که باید برای رشد و تعالی فرهنگی، اقتصادی، صنعتی و سیاسی جامعه مورد توجه قرار گیرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۹-۳۴۳-۲
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۱/۰۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۹-۳۴۳-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن