با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گناه و گلوله

دانلود و خرید کتاب گناه و گلوله

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گناه و گلوله  نوشته  عباس فیاض  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گناه و گلوله

«گناه و گلوله» به کوشش عباس فیاض، خاطرات سردار شهید مهدی میرزایی از زبان نزدیکان و بازماندگان وی است. ﻣﻬﺪی ﻣﻴﺮزایی ﺻﻔﻰآﺑﺎدی در ﺗﺎرﻳﺦ ﻧﻮزدﻫﻢ ﺷﻬﺮﻳﻮر ۱۳۴۱در ﺷﻬﺮﺳﺘﺎن ﻣﺸﻬﺪ ﻣﺘﻮﻟﺪ ﺷﺪ و و در بیست و هشتم آبان ماه ۱۳۶۳ با اصابت گلوله مستقیم به سرش در عملیات میمک به شهادت رسید و روح بلندش به اوج آسمان پرواز کرد. بخشی از کتاب: میرزایی‌ توی‌ جبهه‌ دمپایی‌ پایش‌ می‌کرد و همه‌ جا با همان‌ دمپایی‌می‌رفت‌. توی‌ خط‌، توی‌ میدان‌ مین‌، یا حتی‌ به‌ جلسات‌ فرماندهان‌. وقتی‌ مورد سؤال‌ واقع‌ می‌شد، می‌گفت‌: «اصل‌ آن‌ است‌ که‌ من‌ کارم‌ را انجام‌بدهم‌، با دمپایی‌ هم‌ می‌توانم‌ کارم‌ را انجام‌ بدهم‌» بعد که‌ پاسدار شد و لباس‌ سپاه‌ را تنش‌ کرده‌ بود، در شهر بستان‌ او را دیدم‌که‌ قیافة‌ خیلی‌ جدی‌ پیدا کرده‌ بود. لباس‌ سپاه‌ را پوشیده‌ و چکمه‌ پایش‌ بود.بی‌اختیار خنده‌ام‌ گرفت‌. او هم‌ چند نفر را که‌ آن جا بودند مرخص‌ کرد و پیش‌ من‌آمد و گفت‌: «مسعود تو را به‌ خدا نخند.» گفتم‌: «به‌ تو نمی‌آید این‌طور شَق‌ و رَق‌ راه‌ بروی‌. دمپایی‌هایت‌ کو؟» گفت‌: «باور کن‌ مجبورم‌ خودم‌ را این طوری‌ نگه‌ دارم‌، دلم‌ لک‌زده‌ یک‌ لحظه‌ آن‌دمپایی‌ها را پایم‌ کنم‌، این طوری‌ عذاب‌ می‌کشم‌!».

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
گمنام
۱۳۹۹/۰۴/۱۱

درود بر سردار شجاع اسلام کسی که هیچگاه جلوی دشمنان قد خم نکرد خدایا ما رو با شهدا محشور کن آمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۱/۰۱
شابک۹۶۴۷۴۳۴۰۳۰
دسته بندی
تعداد صفحات۱۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۱/۰۱
شابک۹۶۴۷۴۳۴۰۳۰