کتاب نوروساینس (synopsis 2015) اثر سینا طاهرزاده بروجنی

دانلود و خرید کتاب نوروساینس (synopsis 2015)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی تا سال ۱۴۰۰

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوروساینس (synopsis 2015)  نوشته  سینا طاهرزاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب نوروساینس (synopsis 2015)

کتاب نوروساینس (synopsis 2015) نوشتهٔ سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشتهٔ پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب نوروساینس (synopsis 2015)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب نوروساینس (synopsis 2015) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب نوروساینس (synopsis 2015) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۴/۱۳
شابک۹۷۸۶۲۲۵۲۱۷۰۸۹
تعداد صفحات۱۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۴/۱۳
شابک۹۷۸۶۲۲۵۲۱۷۰۸۹