کتاب اختلال وسواس، PTSD و Somatic symptom در روان پزشکی (1401) اثر سینا طاهرزاده بروجنی

کتاب اختلال وسواس، PTSD و Somatic symptom در روان پزشکی (1401)

نویسنده:سینا طاهرزاده بروجنیمهسا معتمدانتشارات:انتشارات رزیدنت یارسال انتشار:۱۴۰۱تعداد صفحه‌ها:۱۰۲ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:بدون نظر

سال انتشار۱۴۰۱

تعداد صفحه‌ها۱۰۲ صفحه

معرفی کتاب اختلال وسواس، PTSD و Somatic symptom در روان پزشکی (1401)

کتاب اختلال وسواس، PTSD و Somatic symptom در روان پزشکی (1401) نوشته سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی و تخصص گوش و حلق و بینی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب اختلال وسواس، PTSD و Somatic symptom در روان پزشکی (1401)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اختلال وسواس، PTSD و Somatic symptom در روان پزشکی (1401) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اختلال وسواس، PTSD و Somatic symptom در روان پزشکی (1401) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است