کتاب اختلال اضطرابی (1401) اثر سینا طاهرزاده بروجنی

دانلود و خرید کتاب اختلال اضطرابی (1401)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی تا سال ۱۴۰۰

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اختلال اضطرابی (1401)  نوشته  سینا طاهرزاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اختلال اضطرابی (1401)

کتاب اختلال اضطرابی (1401) نوشته سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب اختلال اضطرابی (1401)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اختلال اضطرابی (1401) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اختلال اضطرابی (1401) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸۶۲۲۵۸۱۵۵۶۸
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۱/۰۲/۰۸
شابک۹۷۸۶۲۲۵۸۱۵۵۶۸