با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی اثر نامیه گلستانه

دانلود و خرید کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی

مهارت‌های زندگی ۱

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی  نوشته  نامیه گلستانه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی

کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی نوشتۀ نامیه گلستانه و حسین بهلولی است. انتشارات کنکاش این کتاب را روانۀ بازار کرده است. این کتاب از مجموعه‌کتاب‌های «مهارت‌های زندگی ۱» است.

درباره کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی

کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی دربارۀ این اصل است که زندگی کردن هم مانند رانندگی، آشپزی یا امور مشابه، نیازمند آموزش و یادگیری است.

به باور نویسندگان این کتاب، زندگی نیز یک مهارت است. ضرورت آموزش مهارت‌های زندگی از آنجا بیشتر احساس می‌شود که اغلبِ مشکلات متعددی که ما در مسیر زندگی با آنها روبه‌رو می‌شویم، ناشی از این باور اشتباه است که «ما همه چیز را می‌دانیم»؛ به عنوان مثال بسیاری از افراد ازدواج می‌کنند و صاحب فرزند می‌شوند اما هیچ‌گاه آموزش خاصی در این رابطه ندیده‌اند.

از این رو است که همۀ ما به کسب دانش کافی در زمینۀ مهارت‌های زندگی نیاز داریم. کسب این دانش، با مطالعۀ کتاب‌های مختلف از جمله کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی محقق خواهد شد.

خواندن کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به دوستداران روانشناسی عمومی، خودشناسی و خودیاری پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب زیبا اندیشی و مهارت های زندگی

«پیوند زنا شویی آئینی ا ست که طی احکام و با ر سوم خا صی بین دختر و پسر در فرهنگ‌ها و کشورهای مختلف برقرار می شود و باعث به وجود آمدن هنجار و الزامات قانونی و اخلاقی می شود.

حتما شنیده‌اید که ازدواج ریسک ا ست و هر چقدر قبل از ازدواج محتاط باشید و همه جوانب را بسنجید باز هم معلوم نیست نتیجه آن ازدواج موفقی باشد. اما طبق تحقیقات میدانی گسترده، ما روانشناسان و همکارانمان در مشاوره خانواده نظیریه را تایید نمی‌کنیم و معتقدیم که چنانچه معیارهای گزینش همسر (قبل از ازدواج) و راهبردهای ارتباط زناشویی (بعد از ازدواج) حفظ شود از بسیاری از عقاید اشتباه جلوگیری خواهد شد.»

سایر کتاب‌های نامیه گلستانه

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۱۳۶۵۵۷۷
تعداد صفحات۱۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۱۳۶۵۵۷۷