کتاب نوروسایکیاتری 2 در روان پزشکی اثر سینا طاهرزاده بروجنی

دانلود و خرید کتاب نوروسایکیاتری 2 در روان پزشکی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوروسایکیاتری 2 در روان پزشکی  نوشته  سینا طاهرزاده بروجنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نوروسایکیاتری 2 در روان پزشکی

کتاب نوروسایکیاتری 2 در روان پزشکی نوشته سینا طاهرزاده بروجنی و مهسا معتمد، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته روان‌پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب نوروسایکیاتری 2 در روان پزشکی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب نوروسایکیاتری 2 در روان پزشکی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه این کتاب برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۱/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۵۱-۱
تعداد صفحات۱۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۱۱/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۵۱-۱