با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری) اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)

۴٫۰ از ۷ نظر
۴٫۰ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)

کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری) نوشتۀ راندا برن است. در این کتاب ۲۸ روز تمرین شکرگزاری وجود دارد که به‌گونه‌ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامت، پول و شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچک‌ترین خواسته‌ها و بزرگ‌ترین آرزوهایتان به حقیقت بپیوندد.

درباره کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)

با این کتاب شما می‌آموزید که چگونه حقیقتاً سپاسگزار باشید و دروازه‌های نعمت را به روی خود بگشایید. برای دستیابی به هر چیزی در هر زمینه از زندگی‌تان مانند روابط، شغل، پول، سلامتی و خوشبختی شما نیازمند استفاده کاربردی از ابزار شکرگزاری هستید. با آموخته‌هایتان از این کتاب تبدیل به جادوگری خواهید شد که در هر زمینه از زندگی‌اش، به طلا دست می‌یابد.

با مطالعه کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)، شما نه‌تنها در زندگی خود خوشبخت و راضی خواهید بود، بلکه بر جهان پیرامون و اطرافیانتان نیز اثر مثبتی خواهید گذاشت و رنگ تازه‌ای به آن‌ها می‌بخشید. عنوان اصلی این کتاب جادو است و ازآنجایی‌که اکثر مردم به کاربردهای جادو تا رخ‌دادن معجزه، بیشتر معتقد هستند، من ترجیح دادم که عین همین عنوان را ترجمه کنم. بسیاری از ما همیشه یک عصای جادویی را آرزو می‌کنیم که به‌واسطه آن شرایط خارق‌العاده‌ای را به وجود آوریم که انگار معجزه‌ای رخ‌داده است.

در این نسخه ترجمه شده، کلمات سپاسگزاری، شکرگزاری، قدردانی، قدر دانستن، متشکرم، تشکر می‌کنم ... همه به یک معنا و مفهوم هستند. شما می‌توانید از هر یک از این کلمات که احساس بهتری به شما می‌دهند، استفاده کنید. هدف نهایی کتاب جادو، دستیابی به آرامش و شادی درونی است، امیدوارم که پس از خواندن کتاب و انجام تمرینات آن، زندگی جدیدی را تجربه کنید.

خواندن کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری) را به چه کسی پیشنهاد می کنیم؟

مهم نیست که شما چه کسی باشید، فارغ از شرایط فعلی شما، اگر قصد دارید کل زندگی شما تغییر کند این کتاب مناسب شما است.

درباره راندا برن

راندا برن نویسنده و تهیه‌کنندۀ استرالیایی که به‌عنوان تأثیرگذارترین فرد در دنیا در سال ۲۰۰۷ از طرف مجله تایمز شد. راندا برن قبل از نوشتن کتاب راز زندگی سختی داشت، در روز‌های اولی که پدرش را به‌تازگی ازدست‌داده بود، دخترش کتابی را به او هدیه داد که متعلق به ۱۰۰ سال پیش بود. کتاب دربارۀ علم چگونه ثروتمند شدن بود و جرقه‌هایی را در ذهنش شکل داد، بعد از خواندن کتاب تحقیق‌های بیشتری کرد و متوجه شد مشاهیر تاریخی آن زمان نیز به وجود چنین رازی پی برده بودند، برای همین برای نوشتن کتاب راز و اشتراک‌گذاری آن مصمم شد.

بخش‌هایی از کتاب جادو (معجزه سپاسگزاری)

آیا زندگی شما جادویی است؟

اکنون می‌توانید بگویید که واقعاً چقدر در زندگی خود از قدرشناسی استفاده کرده‌اید. فقط نگاهی به‌تمامی بخش‌های اصلی زندگی خود بیندازید: پول، سلامتی، خوشبختی، شغل، خانه و روابط. بخش‌هایی از زندگی شما که دارای فراوانی و شگفت‌انگیز است، بخش‌هایی است که از شکرگزاری در مورد آن‌ها استفاده کرده‌اید و در نتیجه جادو را تجربه کرده‌اید. هر بخشی که فراوانی ندارد و شگفت‌انگیز نیست به دلیل فقدان سپاسگزاری است.

این یک حقیقت ساده است: وقتی سپاسگزار نباشید، نمی‌توانید بیشتر دریافت کنید. شما جلوی ورود جادو به زندگی خود را گرفته‌اید. وقتی سپاسگزار نباشید جریان سلامتی بهتر، روابط خوب، شادی زیاد، پول بیشتر و پیشرفت شغل یا تجارت خود را متوقف می‌کنید. برای اینکه دریافت کنید، شما باید بدهید. این قانون است. قدرشناسی سپاسگزاری است و بدون آن خود را از جادو و دریافت هرآنچه در زندگی می‌خواهید، محروم می‌کنید.

نتیجه نهایی ناشکری این است که وقتی قدردان نباشیم، هرآنچه داریم را حق مسلم زندگی‌مان می‌دانیم. وقتی چیزی را حق مسلم خود می‌دانیم، ناخواسته آن را از خودمان می‌گیریم. قانون جذب می‌گوید که هر چیزی همانند خودش را جذب می‌کند، بنابراین اگر چیزی را حق مسلم خود بدانیم، در نتیجه از ما گرفته می‌شود. به یاد داشته باشید: «هرکسی که شکرگزار نباشد، حتی آنچه را که دارد از او گرفته خواهد شد.»

مطمئناً شما در دوره‌های مختلف زندگی خود سپاسگزار بوده‌اید، اما برای دیدن جادو و ایجاد تغییر اساسی در شرایط فعلی‌تان، باید شکرگزاری را تمرین کنید و آن را به سبک جدید زندگی خود بدل کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد سعید حقیقی فرد
۱۴۰۱/۰۲/۲۰

این کتاب شبه‌علم است. یک رویکرد پر از مغلطه برای به استثمار کشیدن ذهن خواننده با استفاده از استدلال‌هایی با فرضیاتی کاملا غلط. خواندن آن صرفا باعث اعتیاد شما به توهمی زاییده‌ی ترشح دوپامین ناشی از تکرار می‌شود.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۴۹-۶
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۴۹-۶