با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب شب امتحان عربی هشتم اثر بهروز حیدربکی

کتاب شب امتحان عربی هشتم

گردآورنده:بهروز حیدربکیانتشارات:انتشارات خیلی سبزسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۵۱ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۰از ۸ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۵۱ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب شب امتحان عربی هشتم

کتاب -شب امتحان عربی هشتم که شامل امتحان، مشاوره و درسنامه است یکی از کتاب‌های انتشارات خیلی سبز برای دانش‌آموزان پایه متوسطه اول است.

انتشارات خیلی سبز که فعالیت خود را از اوایل دهه هشتاد آغاز کرده است، امروز از نظر تعداد و کیفیت انتشار کتاب جایگاه ممتازی در بین ناشران کتاب‌های آموزشی و کمک‌‌آموزشی دارد. امروز خیلی سبز یک گروه بزرگ شده و کتاب‌های خیلی سبز را همه دانش‌آموزان می‌شناسند. در کتاب‌های خیلی سبز شما با تعداد زیادی نکات و سوالات چالشی روبه‌رو هستید تا خود و توانایی‌هایتان را محک بزنید.

درباره کتاب شب امتحان عربی هشتم

کتاب شب امتحان عربی هشتم از ۴ قسمت اصلی تشکیل شده است که به صورت زیر است:

۱ -آزمون‌های نوبت اول: آزمون‌های این بخش مربوط به مباحث نوبت اول است که خودش به دو قسمت تقسیم می‌شود:

الف) آزمون‌های طبقه‌بندی شده: آزمون‌های این بخش را فصل به فصل طبقه‌بندی کرده‌ایم، بنابراین شما به راحتی می‌توانید پس از خواندن هرفصل از درسنامه، تعدادی سؤال را بررسی کنید. حواستان باشد این آزمون‌ها هم، مثل یک آزمون کامل هستند. برای این آزمون‌ها در کنار سوالات نکات مشاوره‌ای نوشتیم. این نکات به شما در درس خواندن قبل از امتحان و پاسخ گویی به آزمون در زمان امتحان کمک می‌کنند.

ب) آزمون طبقه‌بندی نشده: آزمون این قسمت را طبقه بندی نکرده‌ایم تا دو آزمون نوبت اول مشابه آزمونی راکه معلمتان از شما خواهد گرفت، ببینید.

۲ -آزمون‌های نوبت دوم: آزمون‌های نوبت دوم ازکل کتاب و مطابق امتحان پایان سال طرح شده‌اند. این قسمت هم، خودش به ۲ بخش تقسیم می‌شود:

الف) آزمون‌های طبقه‌بندی شده: آزمون‌هایی را که برای نوبت دوم طرح شده‌اند هم طبقه‌بندی کرده‌ایم. با این کار باز هم می‌توانید پس از خواندن هر فصل تعدادی سؤال مرتبط را پاسخ دهید. این آزمون‌هاهم نکات مشاوره‌ای دارند.

ب) آزمون‌های طبقه‌بندی‌ نشده: آزمون‌هایاین بخش را طبقه‌بندی نکرده‌ایم؛ پس، در این بخش با آزمون نوبت دوم، ِمشابه آزمون پایان سال معلمتان مواجه خواهید شد.

۳-پاسخنامه تشریحی آزمون‌ها: درپاسخ تشریحی آزمون‌ها تمام آنچه را که شما باید در امتحان بنویسید تا نمره کامل کسب کنید، برایتان نوشته‌ایم.

۴ -درسنامه کامل شب امتحانی: این قسمت برگ برنده شما نسبت به کسانی است که این کتاب را نمی‌خوانند در این قسمت تمام آنچه را که شما برای گرفتن نمره عالی در امتحان نیاز دارید، آورده‌ایم، بخوانید و لذتش را ببرید.

خواندن کتاب شب امتحان عربی هشتم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دانش‌آموزان پایه متوسطه اول

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کتابخور
۱۴۰۱/۰۳/۰۸

واقعا کتاب عالی بود👍🏼👍🏼 من اصلا از درس عربی خوشم نمیومد و همیشه ترس اینو داشتم که بگن امتحانه اما با خوندن این کتاب همه چی واسم عین آب خوردن شد🥰

amir86hoseyn
۱۴۰۰/۱۰/۲۰

نمونه سوالات زیادی و مناسبی برامن داشت شاید برای شما هم داشته باشه

Mahsa
۱۴۰۱/۰۷/۲۲

کلا شب امتحان خیلی خوبه من کل پارسالمو شب امتحان خوندم و واقعا عالی بود در اصل باید میگفت شب امتحان راحت بخوانید😂 در کل عالیه

کاربر ۴۱۸۷۶۵۶
۱۴۰۰/۱۲/۱۱

عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است