کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقا رشته داخلی 1400 اثر سیدسعید نورانی یزدی

دانلود و خرید کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقا رشته داخلی 1400

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقا رشته داخلی 1400  نوشته  سیدسعید نورانی یزدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقا رشته داخلی 1400

کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقا رشته داخلی 1400 نوشته سیدسعید نورانی یزدی و پدرام بیگوند مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته پزشکی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقا رشته داخلی 1400

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقا رشته داخلی 1400 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مجموعه سوالات بورد و ارتقا رشته داخلی 1400 برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۳۳۰۵۴۹۴
۱۴۰۱/۰۳/۳۰

مشکل بزرگ این کتاب،صفحه آرایی بد و عدم جداسازی سوالات از هم،استفاده از رنگ قرمز و جواب گزینه بلافاصله بعد از سوال است ، بهتر بود از رنگ های آرام تر مثل آبی یا سبز کم رنگ استفاده بشه و

- بیشتر
کاربر ۴۴۹۱۱۱۲
۱۴۰۱/۰۴/۱۴

اصلا توضیحات خوب و گویایی نداره هرگز نخرید

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۹/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۴۷-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۲۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۹/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۴۷-۴