اوروژنیکولوژی در نواک 2019

دانلود و خرید کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019  نوشته  زهرا حمیدی مدنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019

کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019 نوشته زهرا حمیدی مدنی، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته زنان و زایمان است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی است.

درباره کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019 مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب اوروژنیکولوژی در نواک 2019 برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۳۶-۸
تعداد صفحات۱۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۶/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۳۶-۸

تجربه بهتر در اپلیکیشن