با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فنگ شویی

دانلود و خرید کتاب فنگ شویی

۱۱ گام برای رسیدن به زندگی بهتر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فنگ شویی  نوشته  اشلی کانتلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فنگ شویی

کتاب فنگ شویی: ۱۱ گام برای رسیدن به زندگی بهتر کتابی نوشته اشلی کانتلی است که به قوانین فنگ‌شویی و بکار بستنشان در زندگی می‌پردازد. اشلی کانتلی در کتاب فنگ شویی تفسیر تازه‌ای از این هنر باستانی می‌دهد. او راهنمایی ساده و مفیدی ارائه می‌دهد و امیدوار است مانند زمانی که خودش یادگیری آن را شروع کرد به شما نیز کمک کند.

درباره کتاب فنگ شویی

برنامه ۱۱ مرحله‌ای اشلی کانتلی دربر دارنده ایده‌ها و اقدامات اصولی در کنار تمرینات توضیحی برای ساخت خواسته، بیدار کردن شهود، تمیز و مرتب کردن و متوازن ساختن و البته تقویت انرژی در خانه‌ است. اما کتاب فنگ‌شویی مجموعه‌ای از قوانین نیست! فرآیند کانتلی برای از بین بردن موانع، تعیین اهداف و زندگی کردن در حال طراحی شده تا با خواسته‌ها، تجربیات و سبک هر کسی هم‌خوانی داشته باشد.

این کتاب درباره سبک و طراحی خانه شما نیست. اشلی فضای اطرافتان را به گونه‌ای رنگ‌آمیزی می‌کند که احساس کنید چیزی عمیقاً به سبک زندگی کردنتان متصل شده است. زندگی‌تان وقتی تغییر می‌کند که به فضای اطرافتان دقت و توجه کافی داشته باشید، آن را متعادل و بهتر کنید و عناصر طبیعی را برای تمیز و مرتب کردن محیط اطراف به کار بگیرید تا دوباره انرژی در خانه جریان پیدا کند. او از ابزارهایی مثل پاک‌سازی با گل‌های خوشبو و التیام ارتعاش صوتی استفاده می‌کند تا بتوانید فضاهای رویایی‌تان را شکل دهید. فرآیند اشلی نشان می‌دهد چگونه از مراحل شکوفایی گذر کنید، تجلی‌های شما نتیجه هماهنگ شدن با جهان پیرامونتان است و از درون خودتان و فضایی که در آن زندگی می‌کنید، آغاز می‌شود.

رویکرد جدید اشلی نسبت به فنگ‌شویی فرآیند شهودی را از طریق تمرینات هدایت شده می‌پذیرد، ساختارهای مفیدی که سخت نیستند و بر اساس روند انرژی طراحی شده‌اند. این کتاب زیبا می‌تواند افزونه‌ای فوق‌العاده روی میز قهوه‌تان باشد.

اشلی بر این باور است که همه چیز در اطراف شما پتانسیل تأثیرگذاری بر حس و حال و انرژی‌تان را دارد. این راهنمای صمیمانه درباره فنگ‌شویی کمک می‌کند تا موانع انرژی در محیط را از بین ببرید، در جریان خودتان زندگی کنید و به حس رضایت بی‌نهایت برسید.

 خواندن کتاب فنگ‌ شویی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر می‌خواهید در زندگی‌تان نظم بیشتری ایجاد کنید و فضای خانه و روحیه‌تان را تازه کنید، این کتاب را بخوانید.

بخشی از کتاب فنگ شویی 

دقیقاً بدانید چه می‌خواهید و چرا. سفر کردن موضوع دقیقی نیست. شاید به معنی یک ساعت سفر تا رسیدن به خانه پسرعمویت باشد، این سفره، درسته؟ مثال بهتر: سفر به برکنریج، کلرادو با خانواده‌ام دسامبر امسال. حالا جهان و ضمیر نیمه آگاه می‌داند دقیقاً چه چیزی به تو بدهد. بعد از خودت بپرس چرا چنین سفری می‌خواهی. دلیلش کمک می‌کند تمرکزت را بیشتر کنی و در زمان انتظار آزاردهنده ناامید نشوی. به هر حال، یاد بگیری عاشق زمان انتظار شوی! هر چه بهتر و بهتر هدفت را اعلام کنی، زمان انتظار کوتاه‌تر و کوتاه‌تر می‌شود.

وقتی خواسته‌هایت را می‌گویی، همیشه مثبت باش و همیشه نیات خود را به گونه‌ای بگو که انگار در حال وقوعند یا قبلاً اتفاق افتادند. اگر بگویی می‌خواهم با پسرم به تعطیلات بروم، داری می‌گویی که خواسته‌ای نداری و جهان چنین برداشت می‌کند. همیشه خواستار چیزی هستی. در عوض، خواسته‌هایت را با فعل گذشته یا فعل حال بگو. استفاده از فعل گذشته باعث می‌شود ضمیر نیمه آگاه باور کند به چیزی که می‌خواستی رسیدی. پس اگر بگویی: ممنونم که سفرم به برکنریج را دیروز رزرو کردی، ضمیر نیمه آگاه باور خواهد کرد که درست است و تو برای محقق شدنش کارهای موثری انجام خواهی داد. یا خواسته‌ات را به زمان حال بگو: خیلی خوشحالم که یک هفته با پسرم در ماه دسامبر امسال در برکنریج هستم. قدردانی کردن سریع‌ترین راه برای قرار گرفتن در ارتعاش انرژی مثبت است. وقتی خواسته‌ات را با عباراتی مثل خیلی ممنونم یا خیلی خوشحالم یا واقعاً قدردان هستم شروع کنی، در حالت ارتعاش بالا قرار می‌گیری.

حالا بیا دوباره به فهرست باورهای محدودکننده نگاه کن و این باورها را به خواسته‌های قدرتمند تبدیل کن. باید دقیقاً بدانی چرا چنین خواسته‌هایی داری و آن‌ها را به زمان حال یا گذشته بگویی. فهرست خود را به دو یا سه مورد که واقعاً حس خوبی برایت دارند کاهش بده. خواسته‌هایت را هر چقدر که می‌شود برای خودت تکرار کن تا واقعی به نظر برسند، آن‌ها را بنویس و به جایی بفرست که هر روز می‌بینی. تو در حال تغییر الگوها یا عادات قدیمی و محقق ساختن خواسته‌هایت هستی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۵
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۴۷-۹
تعداد صفحات۲۱۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۵
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۴۷-۹