با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمرکز شفابخش چاکرا

دانلود و خرید کتاب تمرکز شفابخش چاکرا

قدرت شفابخشی خود را با تمرکز و تجسم بیدار کنید

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تمرکز شفابخش چاکرا  نوشته  آپریل پفندر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تمرکز شفابخش چاکرا

کتاب تمرکز شفابخش چاکرا نوشته آوریل پفندر است. نویسنده در کتاب تمرکز شفابخش چاکرا، به شما کمک می‌کند تا قدرت درمانگریتان را از طریق تمرکز و تجسم، بیدار و فعال کنید؛ هنر التیام بخشی چاکرا را بیاموزید و خودتان را در جهت رهایی از نگرانی و درماندگی آماده سازید.

درباره‌ کتاب تمرکز شفابخش چاکرا

چاکراهای شما مراکز انرژی حیاتی بدنتان هستند و سلامتی‌شان بر روی جسم و ذهنتان تأثیر می‌گذارد. با توجه به سنت‌های غنی و صدها سال دانش، کتاب تمرکز شفابخش چاکرا به شما نشان می‌دهد که اجرای هدف و نیت باعث تغییر ذهن، جسم و روح می‌شود.

آوریل پفندر  پس از پرفروش‌ترین کتابش تعادل چاکرا، در اثر جدیدش به شما یاد می‌دهد که چگونه انرژی خود را از طریق مجموعه تمرکزهای هدایت شده آزاد کنید؛ هر تمرکز درمانی برای یک چاکرای خاص است. چه در زمینه تمرکز تازه وارد باشید و چه با تجربه، در هر صورت این کتاب هر آنچه را برای ایجاد تعادل و شروع درمان از همین امروز نیاز دارید، در اختیارتان قرار می‌دهد.

با مطالعه‌ کتاب تمرکز شفابخش چاکرا خواهید فهمید که چگونه تمرکز هدایت شده می‌تواند انرژی را به جریان بیاندازد، استرس را کم کند، از درماندگی بکاهد و دوباره به زندگی پرمشغله‌تان تعادل ببخشد. همچنین با توصیف دقیق چاکراهای ریشه، خاجی، خورشیدی، قلب، گلو، چشم سوم و تاج آشنا می‌شوید و تمام اطلاعات لازم را برای شناسایی و درمان انسدادها می‌آموزید. در نهایت تمرکز و شفابخشی ذهن و جسمتان را با مانتراها (ذکرهای کوتاه) و مودرا (حالات دست) برای هر چاکرا ارتقا می‌دهید.

خواندن کتاب تمرکز شفابخش چاکرا برای چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به تشخیص و تقویت توانایی‌های تمرکز از طریق بینشی عمیق‌تر نسبت به تکنیک‌ها و ابزارهای تمرکزی کمک می‌کند. اگر به دنبال پروش بینش درونی از طریق مدیتیشن و انرژی درمانی هستید، کتاب تمرکز شفابخش چاکرا برای شماست.

درباره آوریل پفندر 

آوریل پفندر معلم ریکی و استاد تمرکز است. او در سانتا مونیکا، کالیفرنیا سکونت دارد. پفندر مؤسس مرکز درمان سانتا مونیکا و متخصص علم ریکی و درمان کوانتوم، راهنمای تمرکز، درمان صوتی و کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مقدس است. او جواهرات سنگی انرژی بخش ریکی و ماه را نیز طراحی می‌کند. پروژه‌های جدید او شامل طراحی برنامه‌های شفابخشی، کارگاه‌ها و درمان‌هایی با تمرکز بر روی فعال‌سازی، انتقال و قدرت‌بخشی به زنان است.

شغل آوریل به عنوان یک شفاگر تقریباً  ۱۵ سال پیش آغاز شد. او طرفدار صداقت با خویشتن برتر، دنبال کردن رویاها و بیان هنری است. به باور او، ریکی و تمرکز، ما را به خودمان و دیگری متصل می‌سازد، آگاهی‌مان را تقویت می‌کند و ابزار لازم را برای اهدای آرامش بیشتر به جهان در اختیارمان قرار می‌دهد.

بخشی از کتاب تمرکز شفابخش چاکرا

هدف چیزی نیست که پیدا می‌کنید، در واقع بر اساس مسیرتان در زندگی و حرکت‌ها و موضوعات مهم شکل می‌گیرد. چاکرای خورشیدی ورودی اتصال و ایجاد چنین هدفی در زندگی است. در این تمرکز یاد می‌گیرید چگونه با هدف خود ارتباط پیدا کنید و حقیقت بخشیدن به این هدف چه احساسی دارد.

تمرین را می‌توانید به صورت نشسته یا خوابیده انجام دهید. با نفس عمیق شروع کرده، شش‌هایتان را پر کنید و نفس را به پایین کمر و سپس شکم بفرستید. با هر بازدم شش‌ها را خالی کرده، پرانا (اانرژی حیات بخشی که درون تنفس جریان دارد) را به زمین با کف پا بازگردانید.

داناترین بخش بدن را فرابخوانید. هدف و نیتی که دوست دارید در حقیقت فیزیکی خود پرورش و نمایش دهید را به ذهن آورید. هدف می‌تواند رابطه عاشقانه، پیروزی در مصاحبه برای شغل رویایی، ساخت پروژه خلاقانه، رسیدن به ثروت یا پدر و مادر شدن خودتان یا فرزندانتان باشد.

درباره ظاهر و احساس موفقیت با توجه به نیتتان فکر کنید. احساس اشباع و داشتن تمام حس خوشبختی و سلامتی را به ذهن بیاورید. برای اتصال با هدف پشت هر نیتتان وقت بگذارید ممکن است وارد لایه‌های جدیدی شوید.

تجسم کنید همه جزئیات نیتتان به بار نشسته است، پذیرای مسیر حرکت بینش خود باشید. این سفر پتانسیل باز کردن در بر روی دیوارهای سابق را دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۱
شابک‌‫‬‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۳۶-۳
تعداد صفحات۱۴۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۰۱
شابک‌‫‬‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۳-۳۳۶-۳