با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)

دانلود و خرید کتاب اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)  نوشته  حجت شیری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)

کتاب اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) نوشته حجت شیری است. کتاب اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) مرجعی مناسب برای کسانی است که می‌خواهند اطلاعات کاملی از دفاع مقدس داشته باشند.

درباره کتاب اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص)

در هریک از علوم و فرهنگ‌های نوشتاری تعاریف به نسبت واحدی از اطلس ارائه شده است. به دلیل وابستگی اطلس به علم جغرافیا و کاربردی که در نقشه نگاری دارد، از گذشته‌های دورجغرافی دانان پرچم‌دار تألیف و تدوین اطلس بوده‌اند. در علم جغرافیا، اطلس (ATLAS )مجموعه‌ای از نقشه‌ها همراه با متن است که درآن پدیده‌های جغرافیایی تفسیر شــده است. در اطلس با بهره‌گیری از نوشتار، نقشــه، دیاگرام، جدول و تصاویر، موضوعات گوناگونی درچارچوب‌های علمی تبیین و تفسیر می‌شود. ایده تدوین اطلس حماسی شهرها به اوایل دهه ۸۰ در مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برمی‌گردد که در این راستا ۱۲ جلد اطلس راهنمای شهری و استانی در این مرکز به چاپ رسید.

استقبال از این اطلس‌های فشرده که ناشی از صحت مطالب و نیز تأیید آنها از سوی برخی خبرگان حوزه دفاع مقدس بود، مسؤلان مرکر اسناد و تحقیقات دفاع مقدس را به ادامه کار ترغیب کرد. بدین ترتیب، تدوین اطلس‌های مبسوط شهری برای شهرهای مهم و مقاوم دوران دفاع مقدس که با روحیه‌ حماسی دربرابر تجاوز دشمن بعثی مقاومت می‌کردند و برگ زرینی در کارنامه درخشان مردمان این شهرها به یادگار گذاشتند، در دستورکار بخش جغرافیای نظامی مرکز قرار گرفت.

بدون شک حماسه هشت سال دفاع مقدس برگ زرینی در تاریخ ایران است و حماسه آفرینان این عرصه رزمندگان دلیر، شجاع و غیوری هستند که با رشادت، ایثار و جانبازی با اهدائ خون خود در تاریخ جاودانه شدند وهمیشه در تمام اعصار به این جاودانه‌های ایمان و شجاعت افتخار می‌کنیم و از درگاه حق تعالی خواستاریم که راه این غرور آفرینان عرصه شهادت را ادامه دهیم یادی می‌کنیم از سردار سرافراز حاج احمد متوسلیان فرمانده مقتدر و غیور لشگر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص) و حاج‌ محمدابراهیم همت، رضا چراغی، عباس کریمی، سعید مهتدی و حسین همدانی که سکان‌داران هدایت لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله(ص) بوده‌اند . اطلس ۲۷ گوشه از حماسه رزمندگان لشکر۲۷ محمد رسول‌الله(ص) که در عملیات‌های دفاع مقدس به صورت یک کارنامه عملیاتی (خلاصه) در قالب متن، نقشه، کلاک و عکس و ... به رشته تحریر درآمده است امید آن می‌رود که این اثر درگسترش و نشر فرهنگ دفاع مقدس موثر واقع شود.

خواندن کتاب اطلس لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ دفاع مقدس پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۳-۸۸-۲‬‬
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۳-۸۸-۲‬‬