با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موفقیت آزمایی کسب و کار جدید

دانلود و خرید کتاب موفقیت آزمایی کسب و کار جدید

مجموعه کتاب‌های توانمندسازی استارت‌آپ‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب موفقیت آزمایی کسب و کار جدید  نوشته  سازمان فناوری اطلاعات ایران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب موفقیت آزمایی کسب و کار جدید

کتاب موفقیت آزمایی کسب و کار جدید  یکی از مجموعه کتاب‌های توانمندسازی استارت‌آپ‌ها است که در سازمان فناوری اطلاعات ایران به چاپ رسیده است.

این اثر در راستای ارتقای دانش افرادی که می‌خواهند کسب و کار خودشان را شروع کنند نوشته شده است. 

سازمان فناوری اطلاعات ایران با توجه به نیاز روزافزون کشور به برقراری و توسعه شبکه‌های رایانه‌ای و ارتباط آنها به یکدیگر و در نهایت اتصال به شبکه های جهانی و با هدف ایجاد زیرساختهای ارتباطی لازم برای تحقق چنین امری و نیز امکان دسترسی به منابع اطلاعاتی، خدماتی، و برنامه‌های کاربردی داخلی و خارجی تحت عنوان امور دیتا از سال ۱۳۷۰ به عنوان یکی از قسمتهای زیرمجموعه وزارت پست و تلگراف و تلفن آغاز به کار کرد.

هم زمان با تغییر نام وزارت پست و تلگراف و تلفن به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۲، تغییراتی در سطح شرکت‌های تابعه رخ داد. در این رابطه امور ارتباطات دیتا ضمن تغییر هویت در تابستان ۱۳۸۳به شرکت ارتباطات داده‌ها تغییر نام یافت و در تابستان ۱۳۸۴با توجه به توسعه اهداف وماموریت‌های شرکت، نام آن به شرکت فناوری اطلاعات تغییر نمود.

سازمان فناوری اطلاعات ایران نهادی است دولتی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با ایجاد و بکارگیری سازوکارهای لازم، حوزه ی فناوری اطلاعات کشور از بخش‌های دولتی، عمومی و خصوصی را از طریق اعمال سیاست‌ها، مقررات، استانداردها و ... برپایه مصاح، منافع و امنیت ملی و عمومی، سازماندهی، هدایت و راهبری و کنترل می‌نماید و به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منافع و مصالح ملی و سیاست‌های ابلاغی در حوزه فناوری اطلاعات را از طریق نهادها و مجامع بین المللی ذیربط پیگیری می‌نماید.

ماموریت این سازمان عبارت است از هدف گذاری، هدایت، نظارت راهبردی، ساماندهی و توسعه امن، ایمن و پایدارفناوری اطلاعات کشور در راستای تامین منافع، مصالح، امنیت ملی، رفاه عمومی و توسعه همه جانبه و پایدار کشور.

درباره کتاب موفقیت آزمایی کسب و کار جدید

این کتاب نشان می‌دهد که چگونه پیش از نگارش طرح کسب و کار ایده‌ها و فرصت‌ها را آزمایش کرده و شانس بدست آوردن مشتری و سرمایه را افزایش دهیم این کتاب شرایط واقعی را برای هر کسی که قصد ورود به کسب و کار جدید بدون فکر کردن را دارد نمایان می‌کند.  

خواندن کتاب موفقیت آزمایی کسب و کار جدید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه کسب و کار از این اثر لذت خواهند برد. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵۵ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۲۱
شابکundefined
تعداد صفحات۴۵۵صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۲۱