با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب برنامه محتوایی یک ساعته اثر میرا کتهند

دانلود و خرید کتاب برنامه محتوایی یک ساعته

راهنمای انحصاری ارزش پست‌های وبلاگ در ۶۰ دقیقه و ایجاد محتوای قابل فروش

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برنامه محتوایی یک ساعته  نوشته  میرا کتهند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب برنامه محتوایی یک ساعته

کتاب برنامه محتوایی یک ساعته اثری از میرا کتهند با ترجمه سروش صیادی و امین پورحسن است. این کتاب راهنمای انحصاری ارزش پست‌های وبلاگ در ۶۰ دقیقه و ایجاد محتوای قابل فروش است.

درباره کتاب برنامه محتوایی یک ساعته

چرا در بازار گوشه‌ بلاگ می‌نویسید یا کسب‌وکار راه می‌اندازید؟ اگر من و شما صادق باشیم، پاسخ خواهیم داد «به‌خاطر پول». در حقیقت اگر ما بلاگی ساخته باشیم تا فقط برای خود و یا خانواده‌مان در آن بنویسیم، به سراغ خواندن این کتاب نمی‌آمدیم. کتاب برنامه محتوایی یک ساعته، همانطور که از نامش پیداست، قرار است مانند یک راهنمای انحصاری عمل کند. به این ترتیب به ما کمک می‌کند تا ارزش پست‌های وبلاگمان را بالا ببریم و راه و چاه تولید محتوای قابل فروش را بیاموزیم. 

به همین دلیل است که ما به برنامه‌ای نیاز داریم که راه را نشانمان بدهد؛ در ایجاد یک استراتژی محتوایی منظم، ارزشمند و قابل فروش و جذب مخاطب کمک کند. بلاگ همیشه مخاطبانی دارد و بازار گوشه‌ وقتی ساده‌تر تعریف می‌شود که مخاطب و موضوع خود را بشناسید. اما حالا باید به سراغ یک موضوع جدید برویم: ارزش افزوده و هدف بلاگ، شاید این دو عامل، را بتوان عواملی دانست که همه بخش‌های محتوای تولیدی ما را سر و سامان خواهد بخشید.

کتاب برنامه محتوایی یک ساعته را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب برنامه محتوایی یک ساعته برای همه کسانی است که دوست دارند از طریق وبلاگ خود به کسب درآمد برسند. اگر در زمینه تولید محتوا مشغول فعالیت هستید، از خواندن این اثر غافل نشوید. 

بخشی از کتاب برنامه محتوایی یک ساعته

سه نشانۀ آشکار از اینکه به‌طورجدی به برنامۀ محتوایی بلاگ نیاز دارید

۱. هیچوقت نمیدانید چه باید بنویسید.ِ روزها تلاش میکنید ایده‌ای بدهید؛ اما برای محتوای ایدۀ خود، از قبل برنامه‌ریزی بیشتر نکرده‌اید. همیشه تلاش میکنید سهمیۀ روزانه را پر کنید. در خلا و بدون تفکر دربارۀ نقش محتوا دربلاگ یا اهداف کسب‌وکار، آن را تولید میکنید.

۲. به شدت به دنبال گرایش‌ها و ترندهای به‌روز تولید محتوا هستید. موضوعات محتوای شما، از الف تا ی، متنوع و پراکنده هستند. به دنبال موضوعاتی میروید که تصور میکنید پست شما را پربازدید خواهند کرد و دیگران آن را به اشتراک خواهند گذاشت. بیشتر اوقات، ارتباطی میان بخشهای گوناگون محتوای شما وجود ندارد و در بهترین حالت، ارتباط آنها تصادفی است. امید دارید از یکی از این موضوعها استقبال شود و ترافیک سایتتان ناگهان افزایش یابد.

۳. محتوای شما فاقد ارتباطی عمیق با محصولات یا خدمات ارائه شده است.مطمئن نیستید چگونه میتوان محتوایی تولید کرد که محصولات یا خدمات شما را تبلیغ کند. صرفنظر از اینکه محصولی برای عرضه داشته باشید یا قرار باشد چنین محصولی را بیابید،محتوای شما مشکل خواننده را حل نمیکند.

***

زمین بازی محتوای خود را تعریف کنید

برای اینکه به بازیکن برتر زمین بازی محتوایتان تبدیل شوید، ابتدا باید بازار گوشه‌ای که بلاگ و کسب‌وکار شما برای آن طراحی می‌شود را مشخص کنید.

در اصل، بازار گوشه‌ منتظر راه‌حلی برای مشکلات است. مردم به‌دنبال بهتر شدن هستند و این بهتر شدن الزاماً با درآمد بیشتر حاصل نمی‌شود. بهتر شدن می‌تواند به شکل‌های زیر نمایان شود:

توسعۀ فردی

تناسب اندام

غذا

تأمین بودجه یا مسائل مالی شخصی

مد/زیبایی

سبک زندگی

دکور خانه

سازمان

مسافرت

محیط باز/ زنده ماندن

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد
۱۴۰۰/۰۹/۲۸

چرا از این انتشارات هیچ کتابی توی طاقچه بی نهایت نیست؟!

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۷۳-۶
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۷۳-۶