با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهند اثر شلی رز شاروی

دانلود و خرید کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهند

۱۴ الگو برای تسلط بر زبانی تاثیرگذار

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهند  نوشته  شلی رز شاروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهند

کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهند نوشته شلی رز شاروی است که با ترجمه ساره سادات علوی منتشر شده است. این کتاب ۱۴ الگو برای دست یافتن به یک زبان تاثیرگذار به شما یاد می‌دهد.

درباره کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهند

کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می‌دهند مملو از ابزارهای جالب برای هر کسی است که برای برقراری ارتباط خوب با دیگران خیلی اهمیت قائل است. این کتاب به شما می‌آموزد که چطور مردم را درک کنید و چگونه با آنها سخن بگویید.  

آیا تا به حال با افرادی برخورد داشته‌اید که گویا همه حرفشان را قبول دارند و همیشه وقتی درخواستی از سوی آنها مطرح می‌شود با تأیید و موافقت دیگران همراه است؟ این افراد صرفاً آموخته‌اند که با هرفردی، با چه لحن و چه کلماتی صحبت کنند تا موافقت او را جلب کنند. این کتاب از شما نمی‌خواهد که بنشینید و داشتن روابط خوب با دیگران را تصور کنید و منتظر بمانید تا این رؤیا به حقیقت بدل شود، بلکه به شما می‌آموزد که چطور با گوش دادن به صحبت‌های دیگران، الگوهای زبانی و رفتاری آنها را تشخیص دهید و با استفاده از آن الگوها، به زبانی تأثیرگذار با مخاطبتان صحبت کنید.

آموزه‌های این کتاب صرفاً به استفاده از کلمات با بار مثبت و اجتناب از کلمات با بار منفی ختم نمی‌شود! در اصل، این کتاب با ارائهٔ اطلاعات مربوط و تمرین‌های مؤثر به شما خواهد آموخت که چطور کلماتی که در نگاه اول تأثیری خنثی دارند، می‌توانند باعث ایجاد تأثیرات مثبت و منفی در مخاطب شوند.

شما با آموختن این ۱۴ الگو، می‌توانید علاوه بر ایجاد تغییر در روابط خود در زمینه مدنظرتان، موجب بروز بهبود و تأثیرات مثبت در زندگی دوستان و همکارانتان شوید. با استفاده از آموزه‌های این کتاب، می‌توانید حتی روی سخت‌گیرترین افراد نیز تأثیر بگذارید و تحسین آنها را برانگیزید.

پس از خواندن این کتاب می‌توانید تفاوت‌های اساسی میان افرد را شناسایی کرده و بر اساس الگوهای رفتاری هر فرد با او صحبت کنید تا شما نیز به یکی از آن افرادی بدل شوید که همیشه حرفشان نزد دیگران اعتبار دارد و نظرشان محترم شناخته می‌شو

خواندن کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در زندگی به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد یم‌کنیم

بخشی از کتاب کلماتی که ذهن را تغییر می دهند

زبان تأثیرگذار

علاوه بر آنچه گفته شد راجر بیلی مبحث تأثیرگذاری به واسطهٔ زبان را نیز توسعه داد. هنگامی که الگوهای یک فرد را بشناسید می‌توانید زبان خود را به گونه‌ای با او هماهنگ کنید که بیشترین تأثیر ممکن را بر آن فرد بگذارید.

تصور کنید فردی که به زبان مادری شما تسلط ندارد، در حال تلاش برای به اشتراک گذاشتن یک‌ایده با شما باشد. در این حالت احتمالاً شما انرژی و وقت زیادی را صرف ترجمه عبارات بیان‌شده آن شخص برای درک و فهم راحت‌تر آن می‌کنید، اما وقتی فردی به زبان شما صحبت کند، هیچ انرژی اضافه‌ای برای ترجمه عبارات بیان‌شده آن فرد هدر نمی‌رود، چرا که شما به راحتی متوجه معنای حرف‌های او می‌شوید. وقتی که زبان تأثیرگذار مناسب را بیاموزید، متوجه تأثیر شگرف آن خواهید شد، چرا که شما به سبک و شیوه خاص هر فرد، با او سخن خواهید گفت.

بنابراین شما می‌توانید دقیقاً کلماتی را به کار ببرید که ذهن را تغییر می‌دهند. 

واقعیت

پیش از ادامه مسیر، لازم است برای جلوگیری از سردرگمی نکتهٔ دیگری را نیز بیان کنم. با توجه به حرف‌های نوام چامسکی و بسیاری از دانشمندان دیگر می‌دانیم که مردم در واقعیت زندگی نمی‌کنند. ما به واسطه حذف، تحریف و تعمیم، درک و تفسیر خود از واقعیت را ایجاد می‌کنیم. الگوهای نمایه زبان و رفتار منعکس کننده مدل شخصی هر فرد از جهان است. به همین علت در اکثر مواقع در این کتاب با واقعیت سر و کار نخواهیم داشت، بلکه توجه ما به روشی است که هر فرد به واسطهٔ آن، واقعیت را درک و تفسیر می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
MOHSEN.RC2020
۱۴۰۱/۰۲/۱۸

در بینهایت قرار بدید لطفاً 🙏

mori
۱۴۰۰/۰۷/۱۲

هنوز نخوندم ولی تعریفشو شنیدم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۶
شابک۹۷۸۶۲۲۷۳۶۹۰۶۹
تعداد صفحات۳۸۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۱۶
شابک۹۷۸۶۲۲۷۳۶۹۰۶۹