با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب تفریح سالم اثر اعظم رضازادهoff

کتاب تفریح سالم

نویسنده:اعظم رضازادهداود کمیجانیانتشارات:نشر آزمون یار پویاسال انتشار:۱۳۹۹تعداد صفحه‌ها:۱۲۹ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۵از ۲ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها۱۲۹ صفحه

دسته‌بندی
گردشگری۱ مورد دیگر

معرفی کتاب تفریح سالم

کتاب تفریح سالم نوشته اعظم رضازاده و داود کمیجانی است. کتاب تفریح سالم را انتشارات آزمون‌یار پویا برای علاقه‌مندان به یک زندگی سالم، شاد و سرشار از احساس نشاط منتشر کرده است.

مؤسسه انتشاراتی آزمون‌یار پویا از سال ۱۳۸۶ در یک مجموعه کوچک، کار خود را آغاز کرد و با با تلاش و کوشش کارمندان و کارشناسان خود توانست پله‌های پیشرفت را بگذراند. امروز این موسسه با بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب، ۷۵۰ عنوان آزمون و ۱۲۰ عنوان نرم‌افزار و دیگر داشته‌های خود در حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی، در خدمت علاقه‌مندان، متخصصان، دانشجویان و اساتید این حوزه‌ها است.

زمینه‌های فعالیت این نشر شامل انتشار کتاب‌های روان‌شناسی، آزمون‌های روان‌شناسی، نرم‌افزارهای آزمون‌های روان‌شناسی، بازی‌های فکری و شناختی، و مشاوره و همکاری در پروژه‌ها و تولید تجهیزات وحوزه علوم رفتاری است.

درباره کتاب تفریح سالم

انسان همان گونه که به خوراک و پوشاک و استراحت و نظافت نياز دارد به تفريح سالم نيز نيازمند است و هيچ عقل سليمی‌ اين موضوع را انکار نمی‌کند حتی حيوانات نيز ساعتی از روز را به تفريح و بازی می‌پردازند انسان که اشرف مخلوقات است بايد در اين زمينه پيشگام باشد زيرا انسان موجود بی‌جان نيست که فقط کار کند و همچنان که جسم از کار مداوم خسته می‌شود روح و روان نيز خسته می‌شود و همان گونه که جسم با استراحت انرژی از دست رفته را باز می‌يابد روح نيز با تفريح و شادی سالم نيرو می‌گيرد و باعث افزايش راندمان کار می‌شود بنابراين ساعاتی که به تفريح پرداخته می‌شود نه تنها هدر نمی‌رود بلکه با رفع خستگی ساعات کار تقويت می‌شود. با توجه به اينکه امروزه از تفريح تنها گردش و شادی بدون انديشه و تفکر برداشت می‌شود و گاه باعث آلوده شدن انسان به گناهان می‌شود دشمنان اسلام تلاش دارند تا ميادين ورزشی و تفريحی، محلی برای آلوده کردن مردم و به خصوص جوانان باشد و تا حدودی موفق بوده‌اند؛ شاهدش اين است که بيشترين بی حرمتی نسبت به مسائل دينی در پارک ها و سواحل درياها و بعضی ميادين ورزشی مشاهده می‌شود. دشمنان از علاقه جوانان و نوجوانان به گردش و تفريح برای رسيدن به اهدافشان سوء استفاده کرده‌اند و متأسفانه به اين مسأله کمتر پرداخته شده است. با بررسی تفريح و شادی و تأثير آن در زندگی انسان اهميت اين موضوع مشخص می‌شود و متوجه می‌شويم که تفريح به دو گونه است: تفريحاتی که سالم هستند و نقشی مثبت در زندگی ما دارند و تفريحاتی که مخرب هستند و تأثيری عکس دارند و باعث هدر رفتن وقت و انرژی ما می‌شوند و اينکه هدف از تفريح تنها گذران وقت نيست بلکه برای رسيدن به هدفی والاتر است، که آن تکامل انسان است. تفريح بايد به گونه‌ای باشد که باعث تعقل و تفکر باشد و به انسان احساس آرامش قلبی بدهد.

در این کتاب با انواع تفریحات سالم در چهارچوب دین آشنا می‌شوید، این کتاب به شما کمک می‌کند زندگی‌ای شاد و سعادتمند داشته باشید و از آن لذت ببرید و بتوانید روحتان را در کنار جسمتان شاد نگهدارید. 

خواندن کتاب تفریح سالم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال یک زندگی شاد و دینی هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است