با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب دستور کاربردی؛ جلد دوم اثر فاطمه جعفری

دانلود و خرید کتاب دستور کاربردی؛ جلد دوم

ویژه زبان‌آموزان غیرفارسی زبان

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دستور کاربردی؛ جلد دوم  نوشته  فاطمه جعفری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دستور کاربردی؛ جلد دوم

کتاب دستور کاربردی در دو جلد به قلم فاطمه جعفری نوشته شده است. کتاب دستور کاربردی ویژه زبان‌آموزان غیر فارسی‌زبان است.

درباره کتاب دستور کاربردی

زبان‌آموزان با استفاده از کتاب دوجلدی دستور کاربردی با ساخت‌های دستوری مختلف، زمان‌ها و حروف ربط و اضافه ساده و مرکب آشنا شده و با تمرین‌های مختلف بر آنها تسلط پیدا می‌کنند. این کتاب کمک آموزشی برای یادگیری الگوهای درست نوشتن و نکات دستوری است که در کنار کتاب‌های دیگر مورد استفاده مدرس و زبان آموزان قرار می‌گیرد.

کتاب دستور کاربردی را موسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران منتشر کرده است.

مؤسسه لغت‌نامه دهخدا نخستین سازمان در ایران است که برای تألیف فرهنگ لغت یا واژه نامه تأسیس شده است. این سازمان در دی ماه سال ۱۳۲۴ خورشیدی، با تصویب مجلس شورای ملی، شروع به کار کرد و در کنار آن مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۸ تأسیس شد. این مرکز نخستین نهاد دانشگاهی است که با هدف گسترش و ترویج زبان و ادبیات فارسی تأسیس شده و هرساله پذیرای دانشجویان فراوانی از نقاط مختلف دنیا است که تا کنون حدود بیست هزار دانشجوی خارجی از ۱۰۰ کشور جهان در این مرکز فارسی آموخته‌اند. از مدیران این دو مجموعه می‌توان به علامه علی اکبر دهخدا، دکتر محمد معین و دکتر سید جعفرشهیدی اشاره کرد. واحد انتشارات این موسسه در کنار انتشار لغت‌نامه‌های زبان فارسی، با استفاده از توانمندی علمی مدرسین مرکز، انتشار کتاب‌های آموزشی مرتبط با آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان را در دستور کار دارد.

خواندن کتاب دستور کاربردی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام غیرفارسی‌زبانان علاقه‌مند به یادگیری زبان فارسی و مدرسان آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان، پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۳-۹۷۱۰-۷
تعداد صفحات۲۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۴/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۳-۹۷۱۰-۷