با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
با تو

دانلود و خرید کتاب با تو

عاشقانه‌های سوزان فرانسوی و طه حسین مصری

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب با تو  نوشته  سوزان طه حسین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب با تو

کتاب با تو نوشته سوزان طه حسین است. کتاب با تو را مظاهر اسکندرزاده به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب عاشقانه‌های سوزان فرانسوی و طه حسین مصری است.

درباره کتاب با تو

مطالعه شرح احوال و فراز و نشیب‌های زندگی مردان بزرگ همیشه سودمند و پر از خاطرات تلخ و شیرین است. طه حسین از جمله این اشخاص و نامداران بزرگ است؛ که سرگذشتی شنیدنی دارد. مترجم می‌گوید از زمانی که وارد رشته ادبیات عرب شدم و با این اسم که نماد ستون زبان و ادبیات عرب هست آشنا شدم به ایشان علاقه‌مند و مبهوت استعداد و توانایی‌های بی‌نظیرشان شده‌ام. مردی که در زبان و ادبیات عرب بسیار توانمند و صاحب آثار است، بر ادبیات کشور فرانسه نیز تسلط کامل دارد. زمانی که الایام به فارسی ترجمه شد با استقبال روبه‌رو شد اثری که در آن طه حسین در پنجاه سالگی شرح احوال خود را از دوران طفولیت، جوانی و تحصیل در الازهر به رشته تحریر درآورده بود؛ و از قهرمان اصلی کتاب که شخصیت خود اوست به عناوین متعدد از قبیل: کودک، دوست ما و بعدها به عنوان جوان یاد کرده است؛ و در حقیقت نمودار زندگی دشوار کودکی نابینا ولی بسیار حاذق و هوشمند و با استعداد است؛ که در طول زندگی بارها افتاده ولی برخاسته است؛ و با همین پشتوانه‌ها در شمار نویسندگان بزرگ عصر خویش درآمده است کتاب معک را همسر طه حسین نوشته است و عاشقانه‌های این زوج موفق است که با عنوان با تو منتشر شده است.

خواندن کتاب با تو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به طه حسین پیشنهاد میکنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲-۷۵۲-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۴/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲-۷۵۲-۲