با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افق 2020 اتحادیه اروپا؛ برنامه نوین اجرایی 2015 - 2014

دانلود و خرید کتاب افق 2020 اتحادیه اروپا؛ برنامه نوین اجرایی 2015 - 2014

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب افق 2020 اتحادیه اروپا؛ برنامه نوین اجرایی 2015 - 2014  نوشته  کریم امامی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افق 2020 اتحادیه اروپا؛ برنامه نوین اجرایی 2015 - 2014

کتاب افق 2020 اتحادیه اروپا؛ برنامه نوین اجرایی 2015 - 2014 اثری با ترجمه کریم امامی از مجموعه کتاب‌های اقتصاد دیجیتال است که در سازمان فناوری اطلاعات ایران به چاپ رسیده است.

این اثر در راستای ارتقای دانش متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و همچنین دانش مردم عادی در حوزه فناوری اطلاعات تهیه و تدوین شده است.

سازمان فناوری اطلاعات ایران با توجه به نیاز روزافزون کشور به برقراری و توسعه شبکه‌های رایانه‌ای و ارتباط آنها به یکدیگر و در نهایت اتصال به شبکه های جهانی و با هدف ایجاد زیرساختهای ارتباطی لازم برای تحقق چنین امری و نیز امکان دسترسی به منابع اطلاعاتی، خدماتی، و برنامه‌های کاربردی داخلی و خارجی تحت عنوان امور دیتا از سال ۱۳۷۰ به عنوان یکی از قسمتهای زیرمجموعه وزارت پست و تلگراف و تلفن آغاز به کار کرد.

هم زمان با تغییر نام وزارت پست و تلگراف و تلفن به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۲، تغییراتی در سطح شرکت‌های تابعه رخ داد. در این رابطه امور ارتباطات دیتا ضمن تغییر هویت در تابستان ۱۳۸۳به شرکت ارتباطات داده‌ها تغییر نام یافت و در تابستان ۱۳۸۴با توجه به توسعه اهداف وماموریت‌های شرکت، نام آن به شرکت فناوری اطلاعات تغییر نمود.

سازمان فناوری اطلاعات ایران نهادی است دولتی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با ایجاد و بکارگیری سازوکارهای لازم، حوزه ی فناوری اطلاعات کشور از بخش‌های دولتی، عمومی و خصوصی را از طریق اعمال سیاست‌ها، مقررات، استانداردها و ... برپایه مصاح، منافع و امنیت ملی و عمومی، سازماندهی، هدایت و راهبری و کنترل می‌نماید و به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منافع و مصالح ملی و سیاست‌های ابلاغی در حوزه فناوری اطلاعات را از طریق نهادها و مجامع بین المللی ذیربط پیگیری می‌نماید.

ماموریت این سازمان عبارت است از هدف گذاری، هدایت، نظارت راهبردی، ساماندهی و توسعه امن، ایمن و پایدارفناوری اطلاعات کشور در راستای تامین منافع، مصالح، امنیت ملی، رفاه عمومی و توسعه همه جانبه و پایدار کشور.

خواندن کتاب افق 2020 اتحادیه اروپا؛ برنامه نوین اجرایی 2015 - 2014 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب افق 2020 اتحادیه اروپا؛ برنامه نوین اجرایی 2015 - 2014

سیستم‌های الکترونیک، میکروسیستم‌ها و سیستم‌های نهفته و متصل مبنای نوآوری و ایجاد ارزش در یک اقتصاد هستند. هدف ما عبارتست از تقویت جایگاه مستحکم اروپا در این حوزه‌ها و بهره مندی از فرصت‌های ایجاد شده در بازارهای جدید در حال رشد که برآمده از پیشرفتهای حاصله در حوزه‌های تکنولوژیک هستند. در این روند طیف گستردهای از فرآیند یکپارچه سازی سیستم ها، از اجزاء هوشمند یکپارچه گرفته تا سیستم های فیزیکی- سایبری مدنظر قرار میگیرند. این فرآیند شامل تحقیقات و توسعه ی تکنولوژی محور است که عمدتاً مستقل از نحوه کاربرد آنهاست، و در آن تحقیقات و سرمایه گذار ی کاربرد محور نیز متعاقباً افزوده میشود و سپس سیستم ها و مؤلفه های مربوط به وضوح مشخص شده و پس از نمونه گیری، یکپارچه و آزمون میشوند. 

این کار مکمل فعالیتهایی است که از سوی برنامه بررسی مؤلفه های الکترونیک و سیستم های مربوطه ECSEL که هدفش پروژه‌های کلان مقیاس یکپارچه و متمرکز تحکیم و طرح های آزمایشی است اجرا میشود.   

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۶۶-۲۴-۵
تعداد صفحات۱۹۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۱۶۶-۲۴-۵