با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت پروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تئوری و عمل

دانلود و خرید کتاب مدیریت پروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تئوری و عمل

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت پروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تئوری و عمل  نوشته  گروه ترجمه انتشارات آتی‌نگر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدیریت پروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تئوری و عمل

کتاب مدیریت پروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تئوری و عمل از مجموعه کتاب‌های مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای مدیران ارشد دولتی است که در سازمان فناوری اطلاعات ایران به چاپ رسیده است.

این اثر در راستای ارتقای دانش متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و همچنین دانش مردم عادی در حوزه فناوری اطلاعات تهیه و تدوین شده است.

سازمان فناوری اطلاعات ایران با توجه به نیاز روزافزون کشور به برقراری و توسعه شبکه‌های رایانه‌ای و ارتباط آنها به یکدیگر و در نهایت اتصال به شبکه های جهانی و با هدف ایجاد زیرساختهای ارتباطی لازم برای تحقق چنین امری و نیز امکان دسترسی به منابع اطلاعاتی، خدماتی، و برنامه‌های کاربردی داخلی و خارجی تحت عنوان امور دیتا از سال ۱۳۷۰ به عنوان یکی از قسمتهای زیرمجموعه وزارت پست و تلگراف و تلفن آغاز به کار کرد.

هم زمان با تغییر نام وزارت پست و تلگراف و تلفن به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۲، تغییراتی در سطح شرکت‌های تابعه رخ داد. در این رابطه امور ارتباطات دیتا ضمن تغییر هویت در تابستان ۱۳۸۳به شرکت ارتباطات داده‌ها تغییر نام یافت و در تابستان ۱۳۸۴با توجه به توسعه اهداف وماموریت‌های شرکت، نام آن به شرکت فناوری اطلاعات تغییر نمود.

سازمان فناوری اطلاعات ایران نهادی است دولتی وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات که با ایجاد و بکارگیری سازوکارهای لازم، حوزه ی فناوری اطلاعات کشور از بخش‌های دولتی، عمومی و خصوصی را از طریق اعمال سیاست‌ها، مقررات، استانداردها و ... برپایه مصاح، منافع و امنیت ملی و عمومی، سازماندهی، هدایت و راهبری و کنترل می‌نماید و به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران منافع و مصالح ملی و سیاست‌های ابلاغی در حوزه فناوری اطلاعات را از طریق نهادها و مجامع بین المللی ذیربط پیگیری می‌نماید.

ماموریت این سازمان عبارت است از هدف گذاری، هدایت، نظارت راهبردی، ساماندهی و توسعه امن، ایمن و پایدارفناوری اطلاعات کشور در راستای تامین منافع، مصالح، امنیت ملی، رفاه عمومی و توسعه همه جانبه و پایدار کشور.

خواندن کتاب مدیریت پروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تئوری و عمل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

متخصصان و علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب مدیریت پروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در تئوری و عمل

در تلاش برای پوشش شکاف دیجیتالی، اهمیت توسعه منابع انسانی و ظرفیت‌های سازمانی برای استفاده از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی را نمی توان دست کم گرفت. به خودی خود، فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی صرفاً یک سری ابزار هستند، اما زمانی که افراد بدانند چگونه به طور مؤثر از آن‌ها استفاده کنند، به هدایت کننده و محرک ایجاد تحول تبدیل شده و تسریع روند توسعه اجتماعی ،اقتصادی و تغییرات مثبت را به دنبال خواهند داشت. با در نظر گرفتن این چشم انداز، آموزش ضرورت های فناوری اطلاعات و ارتباطات برای مدیران ارشد دولتی، توسعه داده شده است.

این آکادمی برنامه شاخصی از مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه آسیا و اقیانوسیه  سازمان ملل متحد است و برای تجهیز مقامات دولتی با دانش و مهارت در جهت بهره برداری کامل از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای توسعه اجتماعی و اقتصادی طراحی شده است. آکادمی به هزاران مخاطب و صدها سازمان در سراسر آسیا و اقیانوسیه، از زمان شروع آن در سال ۲۰۰۸ رسیده است.

آکادمی در ۲۰ کشور در منطقه آسیا و اقیانوسیه گسترش پیدا کرده و توسط تعداد زیادی از دولت ها به عنوان چارچوبی برای آموزش منابع انسانی پذیرفته شده است و هم چنین در برنامه درسی مؤسسات عالی و دانشگاه های منطقه، گنجانده شده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۲۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۰۳-۱۰-۱
تعداد صفحات۷صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۱/۲۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۶۱۰۳-۱۰-۱