نعمت جان

دانلود و خرید نعمت جان

روایت زندگی صغری بستاک، امدادگر بیمارستان شهید کلانتری اندیمشک

۴٫۸ از ۱۲ نظر
۴٫۸ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود   نعمت جان  نوشته  سمانه نیکدل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

Mohammad amin Abedi
وقتی داری کتاب میخونی احساس می کنی خودت توی داستان هستی ، خاطرات احساسی ، اکشن ، عاشقانه ، پیشنهاد می کنم بخونید واقعا
من انقلابی‌ام
این کتاب عالیه توصیه می‌کنم حتما بخونید قلم روان، روایت جذاب، یک عاشقانه زیبا
Mustafa
کتاب‌های زیادی هستند که وقتی به دفاع مقدس می‌رسند یا در خط مقدم و تیر و ترکش سیر می‌کنند یا پشت جبهه و کمک رسانی، ولی خیلی کم پیدا میشه کتابی عاشقانه، در خط مقدم امداد رسانی، با قلمی روون و زیبا، مستند، چیزی مثل کتاب دا و .... خیلی خوبه حتما بخونید حتما
کاربر ۲۸۳۷۶۲۶
اولین کتاب از روایات جنگ در اندیمشک هست بسیار عالی .ممنون از نویسنده عزیز خانم بستاک...
علی پیل پا
پیشنهاد حقیر اینه که این کتاب بسیار عالی رو از دست ندید خوشحالم که نسخه پی دی افش در دسترس قرار گرفت 🌝 منتظر نسخه گویای این کتاب هم هستیم
کاربر ۲۴۳۵۴۸۱
کتابی با قلمی روان؛ جذابیت این کتاب در حدی‌ست که وقتی کتاب را در دست می‌گیری تا پایان آن، کنار گذاشته نمی‌شه. خدا قوت می‌گم خدمت خانم نیکدل. و در انتها به دوستان پیشنهاد می‌کنم حتمآ این کتاب رو مطالعه کنن.
پروانه
جنگ را خشن و نابودکننده تمام عواطف انسانی می گویند ولی گاهی جوهره واقعی انسانها جز در سختی و فشار ظهور نمی یابد و زیباترین ملکات انسانی و پرشکوهترین وجه روحی و معنوی در همان جنگ و فجایع نمودار می شود. کتاب روایتی است از دختری جوان در اندیمشک که از پاک کردن سبزی و عدس برای رزمندگان تا پرستاری و مسوولیت بخش بیمارستان مجروحین جنگی پیش میرود و پس از عاشقانه ای ناتمام نذر می کند تمام جوانی خود را وقف مجروحین کند حتی ازدواجش را .حماسه جوانان در دفاع مقدس را مردانه گفته اند و نقش بی بدیل بانوان بیشتر در حد مادر یا همسر رزمندگان خلاصه شده ولی این کتاب همپایی و حتی پیشرو بودن بانوان سرزمینم را در آن جهاد مقدس می گوید درود خداوند بر آن ها.
حجت بازگیر
تشکر فراوان میکنم از همشهری عزیز و خواهر گرامیم،خانم بستاک که فکر و ذهن مرا برد به دوران جنگ و زمانی که خودم به مدت چهار سال ( از شهریور 63 تا پایان جنگ) بعنوان نماینده بنیادشهید در بیمارستان شهید کلانتری خدمتگزار مجروحین جنگ بودم و تشکر از خانم نیکدل جهت زحماتی که بابت این کتاب ارزشمند کشیده اند.
صفحه قبل۱صفحه بعد