چراغ سبزها

دانلود و خرید چراغ سبزها

۵٫۰ از ۹ نظر
۵٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   چراغ سبزها  نوشته  متیو مک‌کانهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
«گاهی آدم‌ها دوست ندارند همان کاری را بکنند که تو می‌کنی.» و این‌که «اشتهای یک نفر سوءهاضمهٔ دیگری‌ست.»
Dexter
برای همین دفترهای خاطراتم را جمع کردم و بلیتی یک‌طرفه به حصر انفرادی در بیابان گرفتم و در آن‌جا نوشتنِ چیزی را شروع کردم که حالا در دست دارید: یک آلبوم، یک مدرک ضبط‌شده، داستانی از ابتدای زندگی‌ام تا به این‌جا.
Dexter
هرگز احساس نکرده‌ام قربانی‌ام. مدارک زیادی دارم که ثابت می‌کند همهٔ دنیا دست‌به‌یکی کرده‌اند تا من را خوشحال کنند. همیشه چیزی‌که به دست آورده‌ام بیش از رؤیاهایم بوده.
Dexter
این کتاب قرار نیست یک مُشت نصیحت باشد. هرچند از واعظ‌ها خوشم می‌آید، ولی قرار نیست این‌جا برای‌تان موعظه کنم یا بگویم بهتر است چه کار کنید. این کتابی‌ست دربارهٔ جهان‌بینی.
Dexter
سفر و انسانیت بزرگ‌ترین معلم‌های من بوده‌اند.
lonelyhera
سی‌وپنج سال فهمیدن، به‌خاطرسپردن، تشخیص‌دادن، جمع‌کردن، و نوشتنِ چیزهایی که برایم تکان‌دهنده یا جذاب بوده است. این‌که چطور عادل باشم... چطور استرس کم‌تری داشته باشم... چطور خوش بگذرانم... چطور کم‌تر به آدم‌ها آسیب بزنم... چطور آدم خوبی باشم... چطور چیزی‌که می‌خواهم را به دست بیاورم... چطور در زندگی به معنا برسم... چطور خودِ واقعی‌ام باشم. همیشه می‌نوشتم تا بتوانم فراموش کنم.
Dexter
معتقدم حقیقت فقط زمانی ناراحت‌کننده است که دروغ می‌گوییم.
Dexter
همه‌مان باید اول بتوانیم به خودمان ایمان داشته باشیم و بعد راه بیفتیم دنبال ایمان به دیگران.
lonelyhera
زمانی شنا یاد گرفتم که مادرم من را توی رودخانهٔ لانو انداخت؛ دو راه بیش‌تر نداشتم، یا باید همراه آب از آبشاری که دوونیم متر با من فاصله داشت پایین می‌افتادم یا خودم را به ساحل می‌رساندم. و بله، خودم را به ساحل رساندم.
Dexter
لحظاتی از زندگیِ خودمان را می‌پائیم، چون اجازه می‌دهیم آن لحظه از خودمان بزرگ‌تر شود و درنتیجه دیگر بیش‌تر تحت تأثیر وقایع زندگی هستیم تا این‌که درگیرِ خودِ زندگی باشیم.
lonelyhera
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد