قدرت سکوت ذهن

دانلود و خرید قدرت سکوت ذهن

روشی برای عاقل ماندن، شفاف اندیشیدن و غلبه بر مشکلات در دنیای دیوانه‌وار امروز

۴٫۴ از ۵ نظر
۴٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   قدرت سکوت ذهن  نوشته  رایان هالیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
برای تسلط کامل بر زندگی شخصی، برای زنده ماندن و رشد کردن در هر شرایطی، بدون توجه به شلوغی و همهمهٔ محیط، سکوت ذهن ضروری است.
.
به آینده، هرچند نویدبخش، دل مبند، و بگذار گذشتهٔ معدوم به خاک سپرده شود؛ زندگی کن، در زمانِ حالی که نقد است، با دلی امیدوار و توکل به آفریدگار. ـ هنری وادزورث لانگ‌فلو
.
سکوت ذهن باعث می‌شود تا ثابت‌قدم بمانیم و پیشرفت کنیم، راهکاری برای دستیابی به بینش هوشمندانه است و به ما قدرتِ درکِ این بینش‌ها را می‌بخشد.
.
سکوت ذهنْ راهکار مناسبی است تا در هر زمینه‌ای که هستیم، خوب باشیم؛ یک والد، هنرمند، سرمایه‌گذار، ورزشکار یا دانشمند بهتر، و درکل انسان بهتری باشیم؛ راهکار مناسبی است برای دستیابی به همهٔ توانایی‌هایی که در زندگی داریم.
.
این ایدهْ راهی دست‌یافتنی برای همگان، درجهتِ رسیدن به وارستگی و تعالی و ارجمندی، برای کسب شادی و کارآمد بودن است و به همان اندازه، روشی است برای حضور داشتن در لحظه. سکوت ذهن، قدرتِ هدف‌گیریِ کمانگیر و الهام‌بخشِ ایده‌های جدید است که چشم‌اندازها را ژرف‌تر و ارتباطات را واضح‌تر می‌کند. گویی باعثِ کُندیِ حرکتِ توپ [در بیسبال] می‌شود تا بتوانیم به آن ضربه بزنیم. دیدگاهی نو به‌همراه دارد و ما را دربرابرِ شوریدگیِ محیط، مقاوم می‌سازد و به حق‌شناسی و ژرف‌اندیشی فضا می‌دهد.
.
سکوت ذهن همه‌چیز است، راهکاری برای شفاف اندیشیدن، دیدنِ کلِّ صفحهٔ بازی، تصمیم‌گیری‌های سخت، کنترل احساسات، شناساییِ اهدافِ درست، مدیریت بحران، حفظ ارتباطات، خَلقِ عادت‌های خوب، مبتکر ماندن، برتری یافتنِ فیزیکی، کامیابی و درکِ لحظاتِ شاد و لذت‌بخش.
.
در همین راستا، به پاسخ استادی اشاره می‌کنیم که در جوابِ این پرسشِ شاگردش که کجا ذن را بیابد، گفت: «تو به‌دنبال گاوی هستی که خود بر آن سواری!» شما پیشتر سکوت ذهن را تجربه کرده‌اید و آن را در روحتان حس کرده‌اید و خواهانِ میزانِ بیشتری از آن هستید و به همین دلیل، هدفِ این کتابْ چگونگی کشف و جلب سکوتی است که همیشه در خود داریم و به پرورش و برقراری ارتباط با آن نیروی قدرتمندی مرتبط است که در بَدوِ تولد به ما داده شده است
.
محدودهٔ جسم وینستون چرچیل زندگی پرباری داشت؛ در بیست‌ویک‌سالگی، برای اولین بار، شاهد جنگ بود و کمی بعد، نخستین کتاب پرفروشش را در این زمینه نوشت. در بیست‌وشش‌سالگی، برای کار در یک ادارهٔ دولتی انتخاب شد و حدود شصت و پنج سال در دولت خدمت کرد و در این مدت، چیزی حدود ده میلیون کلمه و بیش از چهل کتاب نوشت، پانصد تابلو کشید و دو هزار و سیصد سخنرانی، دربارهٔ دوره‌ای که بر این کرهٔ خاکی بود، ارائه داد و در این بین، موفق به حفظ سِمَت‌های وزیرِ دفاع، رئیسِ سیاسی و اداریِ نیروی دریایی، وزیر دارایی شد و البته نخست‌وزیر انگلستان که در این
کاربر ۲۹۳۱۶۹۴
هرقدر انرژی کمتری برای تأسف خوردن بر گذشته و نگرانی از آینده صرف کنیم، برای آنچه درمقابلمان قرار دارد، انرژی بیشتری خواهیم داشت.
Anahid
اگر به‌دنبال پیشرفت هستید، به کودن بودن و احمق فرض شدن نسبت به مسائل بی‌اهمیت، رضایت دهید.
Hamid Adibzadeh
صفحه قبل۱صفحه بعد