یار پنهان

دانلود و خرید یار پنهان

انیما و انیموس؛ چگونه زن و مرد درونمان بر روابط ما تأثیر می‌گذارند

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود   یار پنهان  نوشته  جان ا. سنفورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
زمانی که چنین آشفتگی‌های انیمایی در مرد رشد می‌کند و برای مقابله با آن هیچ‌گونه قانونی وجود ندارد، ممکن است مذهب بکوشد برای زندگی عشقی انسان مقرراتی تدوین کند، ولی روان‌شناسی نمی‌تواند چنین کاری انجام دهد، زیرا مسائل مربوط به غرایز شهوانی، تنها راه‌حل‌های شخصی می‌طلبد. هر مرد باید خودش راه خود را از میان هزارتوی روابط، احساسات، آزروها و پیچیدگی‌هایی که فشار تصاویر انیمای مضاعف، همیشه به همراه دارد، بیابد. بعضی مردان برای تحقق احساسات خود و درک زنان، نیازمند تجربیات واقعی‌اند. این امر به‌خصوص در مورد مردانی صدق می‌کند که تجربهٔ کافی در زمینهٔ مسائل زنانه مثل عشق و رابطه نداشته‌اند؛ این افراد «تجربهٔ زندگی» در این حوزه را ندارند.
ریحان
هنگامی که از یک ظرفیت یا امکانات ناخودآگاه غافلیم و هیچ رابطه‌ای با آن نداریم، احتمالاً به دام آن می‌افتیم، ولی هنگامی که با آن رابطه برقرار می‌کنیم، این امکانات به مدد ما می‌آید. آگاهی یا هوشیاری از محتوای ناخودآگاه، مطمئن‌ترین راه ایجاد رابطه است.
کاربر ۳۳۴۳۱۵۶
صفحه قبل۱صفحه بعد