تاریکی معلق روز

دانلود و خرید تاریکی معلق روز

رادیو تاکسی در اخبار ساعت هفت صبح

۴٫۳ از ۲۰ نظر
۴٫۳ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود   تاریکی معلق روز  نوشته  زهرا عبدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
شاید درست هنگامی که فکر می‌کنی هیچ‌چیز سرجایش نیست، این تو باشی که سرجایت نیستی و همه‌چیز درست در جای مکررش، لَخت‌وکرخت، به تکرارِ خویش نشسته است.
Mostafa F
همیشه یک جای خالی هست که با خودِ خالی هم پُر نمی‌شه. مثلاً یک اتاق همیشه تو آسایشگاه خالیه. یا محاله اتوبوسی که به کردستان می‌ره، یکی از صندلی‌هاش خالی نباشه. تو صبحگاه هر روز یکی کم بود. جاش رو پُر می‌کردند ولی جای خالی چیزیه که همیشه هست. یکی که نیست، یکی که از دست دادنش از همه‌چیز تو دنیا برات سخت‌تره، همون، جای همون خالیه. قشنگ گشتند و همون رو انتخاب کردند و از توی چشمت کشیدند بیرون و بردنش. بردند که بردند. برای همین به هر جا نگاه می‌کنی اون جای خالی از همه‌چیز زودتر چشمت رو پُر می‌کنه.
بهناز
«ببین خانم، کسی که از حقیقت خبر ندارد فقط نادان است، ولی کسی که خبر دارد و انکارش می‌کند دیگر فقط احمق نیست؛ می‌شود تبهکار، جنایتکار، هیچی‌ندار...»
حسین احمدی
تشخیصِ مرز بیماران اعصاب‌وروان با سایرین سخت است و به همین دلیل خیلنی‌ها می‌خواهند خودشان را به جای این بیماران جا بزنند و امتیاز بگیرند، ولی خیلی راحت می‌شود این تفاوت را متوجه شد: جانبازِ اعصاب‌وروان کسی است که وقتی یک نخ سیگار و یک حبه قند و یک شمش طلا جلوش بگذاری، یا سیگار را برمی‌دارد یا حبه‌قند را.
manik
فقط می‌توانم بگویم همهٔ آدم‌ها، حسود و بخیل و تنگ‌نظر هستند؛ فقط بعضی‌ها هستند که می‌توانند تابلو نباشند.
حسین احمدی
از طرفی عادت به خبر، همهٔ چیزهای هولناک دنیا را پیش چشمت عادی می‌کند. این را در چهرهٔ خیلی از پی‌گیرهای سمجِ اخبار دیده‌ام. انگار هر چه خبر هولناک‌تر، ولعِ شنیدن و پی‌گیری بیش‌تر است. ما ته دل‌مان قند آب می‌شود از شنیدن اخبار هولناک. هر چه خبر هولناک‌تر، ما مسخ‌تر و قند ته دل‌مان شهدوشکرتر، چون خدا را شکر می‌کنیم که فاجعه این‌همه از من دور است.
حسین احمدی
زنان سریع‌تر از صاعقه ثبات را انکار می‌کنند.
حسین احمدی