نیروی خلاقیت

دانلود و خرید نیروی خلاقیت

۴٫۶ از ۵ نظر
۴٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   نیروی خلاقیت  نوشته  برایان کالینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
"درد اجتناب‌ناپذیر است، اما رنج و عذاب انتخابی."
Hossein
طوری زندگی کن که گویی برای دومین بار زندگی می‌کنی و به گونه‌ای که انگار برای نخستین بار اشتباه کرده‌ای و اینک می‌خواهی برای جبرانش دست به کار شوی
سید مهدی موسوی
خلق فضا کار بر روی عقاید بزرگ ممکن است موجب شلوغی و بهم‌ریختگی شود؛ به همین دلیل برای چنین ریخت و پاشی باید ابتدا فضا را مرتب و آماده کنید. وقتی کار روزانه‌تان به پایان رسید، فضای کارتان را مرتب و منظم کنید. درست همان‌گونه که یک استادکار بعد از کار اسباب و وسایلش را جمع می‌کند، شما هم باید میز کار یا دفتر کارتان را مرتب کنید، یادداشت‌های‌تان را منظم کنید و همهٔ وسایل را بار دیگر سامان دهید.
sheida
«شهامت یعنی این که یک لحظه جای پایت شل شود نه این‌که کلاً خودت را ببازی.»
deniro
فهرستی از آرزوهای‌تان تهیه کنید و در آن مکان‌هایی که دوست دارید ببینید، پروژه‌های خلاقانه‌ای که می‌خواهید به اتمام برسانید و نیز رؤیاهایی که در سر دارید را بنویسید. فکر کنید اگر زمان، پول و منابع نامحدودی در اختیار داشتید چه چیزی را می‌توانستید خلق کنید.
کاربر ۱۱۲۵۱۸۲سعیدمحمدی
افراد، تنها هنگامی خوشبخت و خشنود هستند که بتوانند خود را ابراز کنند و استعدادهای‌شان را به کار گیرند.
deniro
خواستن یک چیز است و شجاعت دنبال کردن آن، چیزی دیگر.
محمدحسین
ماتیسه "لذت زندگی" را در هنرش یافت که در جای دیگری نمی‌توانست آن‌را پیدا کند و با افتخار گفت: "کار کردن دوای هر دردی است."
sheida
"هدف‌های ما تنها از طریق "ماشین برنامه‌ریزی" محقق می‌شوند. در این وسیله ما باید مدام باور داشته باشیم و باید به شدت عمل کنیم. هیچ‌راه دیگری برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد.»
کاربر ۱۱۲۵۱۸۲سعیدمحمدی
دوست دارید در تولد ۹۰ سالگی یا هنگام تشییع جنازه‌تان، مردم در مورد زندگی‌تان چه بگویند. نتیجهٔ حاصل می‌تواند یک شعار باشد که تکرارش می‌کنید و یا ممکن است یک نوشتهٔ طولانی‌تر باشد که مدام آن‌را می‌خوانید یا مطالعه می‌کنید.
sheida