زن کامل

دانلود و خرید زن کامل

راهنمای بهتر زیستن در کنار همسر

۳٫۶ از ۳۴ نظر
۳٫۶ از ۳۴ نظر

برای خرید و دانلود   زن کامل  نوشته  مارابل مورگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
ازدواج، پیدا کردن یک شخص ایده‌آل و کامل نیست بلکه تبدیل شدن به فرد ایده‌آل و کامل است که این کامل شدن توسط ازدواج صورت می‌گیرد.
کاربر ۱۴۲۳۱۰۴
دوست داشتن را نمی‌شود گدایی کرد
zahra
یک زن کامل کسی است که غذای ظهر را ساعت ۹ صبح آماده کرده و برای خرید روزانه نگران نباشد. اگر شما به این برنامه عادت کنید و هر روز وظایفتان را در خانه تا قبل از ظهر به پایان برسانید، می‌توانید هر چیزی را به موقع در مکان خود قرار دهید.
Pegah Elahi
قرن‌ها پیش حضرت داوود نوشته: «من خدا را ستایش می‌کنم زیرا خیلی عجیب آفریده شده‌ام.» اگر می‌توانی خودت را عوض کنی حتماً این کار را بکن اما اگر نمی‌توانی، خودت را به عنوان یکی از آفریده‌های خدا قبول کن، و فکر کن که چه کسی هستی؟ چه چیزی می‌خواهی و چرا اینجا هستی؟
کاربر ۱۴۲۲۴۹۱
امشب جلوی آینه بنشین و خودت را با دقت نگاه کن. به زنی که در آینه می‌بینی بگو: «من خودم را قبول دارم پس هستم.» شاید این ذهنیت راحت نباشد ولی اهمیت دارد که هر انسانی ضعیف یا قوی یا عاقل و یا احساساتی، این تفکر را داشته باشد. شما هم بشر هستید و مثل همه دارای نقاط ضعف فراوان هستید. شما مثل همه حق زندگی دارید. نباید به خودتان سخت بگیرید. خودتان را دست کم نگیرید.
SHOKoOoH
برنامه کارهای روزانه‌اش را با این دعا شروع می‌کرد: «کارها را به پروردگار بسپار تا ذهن و زندگی‌ات تقویت شود»
man1414
ازدواج، پیدا کردن یک شخص ایده‌آل و کامل نیست بلکه تبدیل شدن به فرد ایده‌آل و کامل است که این کامل شدن توسط ازدواج صورت می‌گیرد.
رکن الهدی
من بالاخره فهمیدم که شوهرم در هنگام دوری از من به اندازه خود من انتظار این لحظات شیرین را می‌کشد.
man1414
هر چند وقت مسائل غیرقابل پیش‌بینی در طرحم پیش می‌آمد، بچه‌ها مریض می‌شدند و یا مجبور بودم به دوستانم سر بزنم و یا اینکه ماشین ظرفشویی خراب می‌شد. چه کسی این اتفاقات را می‌داند؟ بعضی وقت‌ها همسرم زنگ می‌زد و دعوت می‌کرد برای نهار بیرون برویم و چیزهای زیادی که همه روزه در حال تغییر هستند. در این گونه موارد سعی می‌کنم آرامش خودم را حفظ کنم و از کوره در نروم و با آرامش سعی کنم طرح برنامه‌ریزی خود را مرور کنم و ببینم چگونه می‌توانم برنامه‌های غیر مترقبه را در آن جای دهم. یاد گرفتم با این نوع اتفاقات با روی خوش برخورد کنم و سخت نگیرم.
Pegah Elahi
او هرگز برای من هدیه نخریده بود و حس بدی نسبت به او داشتم. او بسیار صرفه‌جو و کم‌خرج بود
man1414