پنجره‌ی بزرگ

دانلود و خرید پنجره‌ی بزرگ

ماجراهای ناگوار، جلد سوم

۴٫۹ از ۱۲ نظر
۴٫۹ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود   پنجره‌ی بزرگ  نوشته  لمونی اسنیکت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
بخش اول اگر یتیمان بودلر را خیلی خوب نمی‌شناختید و می‌دیدید که آنها در اسکلهٔ داموکلس، روی چمدان‌هایشان نشسته‌اند، احتمالاً تصور می‌کردید که راهی سفری پر از ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزند. به‌خصوص که بچه‌ها تازه از فیکل فِری پیاده شده بودند، و لِنـج فیـکل فِری آنهـا را از آن سوی دریاچهٔ لاکریمـوس به این طرف آورده بود تا با عمه جوزفینشان زندگی کنند، و در بیشتر موارد، چنین شرایطی باید دورانی شاد و هیجان‌انگیز را در پی داشته باشد. اما کاملاً در اشتباه بودید.
💕Adrien💕
او آدم خوش‌قلبی بود. اما در این دنیا، فقط خوش‌قلب بودن کافی نیست
.
برای بررسی زندگی، روشی وجود دارد که به آن ''نگاه منطقی'' می‌گویند. این روش یعنی ''مقایسهٔ چیزهایی که در زمان حال برای آدم رخ می‌دهد با چیزهایی که در زمانی دیگر یا برای فردی دیگر رخ داده است، به طوری که احساس بهتری را در او به وجود بیاورد''.
.
اینکه آدم‌ها در گیرودار زندگی‌های فلاکت‌بارشان یکدیگر را داشته باشند، مثل این است که وسط دریایی طوفانی سوار بر قایقی بادبانی باشند، و برای یتیمان بودلر، این سعادت واقعاً بزرگی بود.
مهری
اینکه آدم‌ها در گیرودار زندگی‌های فلاکت‌بارشان یکدیگر را داشته باشند، مثل این است که وسط دریایی طوفانی سوار بر قایقی بادبانی باشند
ستایش
مطالعه از هر کار دیگری لذت‌بخش‌تر است
.
در شب‌های سرد، هیچ‌چیز مثل یک سوپ داغ نمی‌چسبد.
.
صفحه قبل۱صفحه بعد