حال النور آلیفنت کاملاً خوب است

دانلود و خرید حال النور آلیفنت کاملاً خوب است

۴٫۱ از ۳۲ نظر
۴٫۱ از ۳۲ نظر

برای خرید و دانلود   حال النور آلیفنت کاملاً خوب است  نوشته  گیل هانیمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت
من سال‌ها پیش تصمیم گرفتم که اگر مجبور شدم بین تظاهرکردن و تنهاماندن یکی را انتخاب کنم، آن تنهاماندن باشد.
Shanti
اندوه بهایی است که برای دوست‌داشتن می‌پردازیم. بهای خیلی سنگینی است.
رزا
این روزها، جدیدترین سرطان اسمش تنهایی است -
رزا
طبق چیزی که به چشم دیده‌ام، کسانی که مرتب لباس ورزشی می‌پوشند اغلب فعالیت ورزشی ندارند.
Shanti
من دیررسیدن را نهایتِ بی‌ادبی می‌دانم. این کار بی‌احترامی بزرگی است و به وضوح این معنی را می‌رساند که در نظر آن شخص، زندگی و وقت خودش خیلی مهم‌تر از دیگری هستند.
Shanti
الفاظ رکیک نشان‌دهندهٔ گنجینهٔ لغات محدود فرد هستند.
Shanti
آدم گاهی نیاز دارد هنگامی که با مشکلات کلنجار می‌رود انسانی مهربان کنارش نشسته باشد
راحله حسنی
اگر کسی از آدم بپرسد حالش چطور است، آدم به ناچار باید بگوید خوب است. نباید بگویی شب پیش چون دو روز متوالی با کسی حرف نزده بودی، آنقدر گریه کردی تا خوابت برد. فقط باید بگویی حالم خوب است.
🌿...me
موهای بور و اندام زیبا خیلی کلیشه‌ای و تابلو هستند. مردانی شبیه به ریموند که ابله و کسل‌کننده هستند و هوش و باریک‌بینیِ لازم برای دیدن چیزی فراتر از اندام و اکسیدان را ندارند، همیشه با دیدن زن‌هایی این شکلی هوش و حواس از سرشان می‌پرد.
Mahsa
نیاز او به من آزاردهنده نیست - این نیاز بار روی دوش من نیست. این نیاز یک مزیّت است. من مسئول هستم. من خودم انتخاب کردم که مسئول باشم. اینکه دلم می‌خواهد از او، از چنین موجود کوچک، وابسته و آسیب‌پذیری مراقبت کنم حسی غریزی است و حتی نیاز نیست به این قضیه فکر کنم. مثل نفس‌کشیدن می‌ماند. البته برای بعضی از آدم‌ها.
فاطمه میرالماسی